Specialūs pasiūlymai

Specialūs pasiūlymai

Nepraleisk svarbių KALBA ir įvairių užsienio universitetų pasiūlymų! Dažnai Didžiosios Britanijos, Danijos ir Olandijos universitetai paskelbia naudingus vienkartinių, metinių ar visų studijų metų stipendijų ir studijų finansavimo pasiūlymus Lietuvos studentams. Taip pat KALBA rengia konkursus su smagiais prizais – tokiais kaip kelionė į užsienio universitetą, skatinamosios stipendijos.

University of Westminster skiria tau stipendiją!
University of Westminster skiria tau stipendiją!

Nuo šiol, pildant paraišką į University of Westminster, tavo paraiška dalyvauja konkurse. Keturiems geriausiems kandidatams, pademonstravusiems puikius mokymosi rezultatus ir aplikuojantiems išskirtinai per KALBA, universitetas yra pasiruošęs skirti KALBA Scholarship for Westminster Students – 1000 svarų studijų finansavimo nuolaidą pirmiems metams! Konkurse gali dalyvauti tiek į bakalauro, tiek į magistro programas aplikuojantys studentai.

Laimėk 1000 svarų stipendiją magistro studijoms
Laimėk 1000 svarų stipendiją magistro studijoms

Turime puikių žinių visiems, būsimiems Niukaslo universiteto Londone (Newcastle University London), magistro studijų studentams.
KALBA skelbia konkursą, kurio metu, turėsite unikalią galimybę laimėti net tris 1000 svarų vertės stipendijas, stojant į magistro studijas Newcastle University London.