NEMOKAMOS asmeninės konsultacijos

Nemokamos asmeninės konsultacijos skirtos tavo norų ir poreikių dėl studijų ir ateities išsiaiškinimui. Profesionalūs studijų užsienyje konsultantai įvertins tavo išsakytus norus, turimus akademinius pasiekimus, papasakos plačiau apie studijas Didžiojoje Britanijoje, Danijoje ir Olandijoje bei padės tau apsispręsti dėl specialybės pasirinkimo, studijų šalies ir universiteto.

Padedame įstoti, pildome dokumentus į VISUS Anglijos universitetus.

Rašykite mums klausimus arba registruokitės į konsultacijas, kurios vyksta septyniuose Lietuvos miestuose arba nuotoliniu būdu – Skype arba Zoom (kaip patogiau Jums!). Į konsultaciją galite pasikviesti tėvus ar draugus, kurie taip pat domisi studijų užsienyje galimybėmis!

Paulius Jakuitis

Studijų plėtros užsienyje vadovas
+370 611 29211
paulius@kalba.lt

Lukas Vaičiulis

Studijų užsienyje koordinatorius Vilniuje
+370 610 11003
lukas@kalba.lt

Aistė Rimkutė

Studijų užsienyje koordinatorė Vilniuje
+370 682 49620
aiste@kalba.lt

Daiva Verikaitė

Studijų užsienyje koordinatorė Vilniuje
+370 613 95490
daiva@kalba.lt

Nerijus Leškys

Studijų užsienyje grupės vadovas Kaune ir Alytuje
+370 620 22013
studijos@kalba.lt

Renata Škimelienė

Karjeros centro projektų vadovė Kaune ir Marijampolėje
+370 618 42066
renata@kalba.lt

Gvidas Gečas

Studijų užsienyje koordinatorius Kaune ir Panevėžyje
+370 688 70292
gvidas@kalba.lt

Rokas Lukošaitis

Studijų užsienyje koordinatorius Kaune
+370 605 00152
rokas@kalba.lt

Janina Polovceva

Studijų užsienyje koordinatorė Klaipėdoje
+370 610 11007
janina@kalba.lt

Neida Nekrašė

Studijų užsienyje koordinatorė Šiauliuose ir Panevėžyje
+370 616 34332
neida@kalba.lt

Kodėl verta studijuoti užsienyje?

  • Didelis studijų pasirinkimas. Vien Jungtinėje Karalystėje yra apie 50 000 studijų programų.
  • Visame pasaulyje pripažįstama kvalifikacija. Užsienio šalių universitetai pasižymi itin gera mokslo kokybe, jų diplomai pripažįstami visame pasaulyje.
  • Aukšti mokymo standartai. Užsienio aukštosiose mokyklose dėstytojai su studentais bendrauja laisvai ir neformaliai.
  • Modernios mokymosi priemonės. Užsienio šalių universitetai daug lėšų investuoja į mokymosi patalpas, technologijas, laboratorijas bei bibliotekas.
  • Intensyvus mokymas. Galėsi mokytis intensyviai. Daugelyje šalių profesinio mokslo studijos trunka 1,5–2 metus.

Konsultuojame net septyniuose didžiausiuose Lietuvos miestuose. Tačiau, jeigu negali pas mus atvykti, konsultuojame telefonu ir elektroniniu būdu (el. paštu, Skype).

Atsiliepimai