Studijų koordinatorius Tavo mokykloje

Studijų koordinatorius Tavo mokykloje

Ar kada susimąstei, jog norėtum studijuoti Jungtinėje Karalystėje, Danijoje ar Olandijoje? Jei taip – nenustok skaityti!

Ne vieną mokinį nuo studijų užsienyje atbaido baimės ar nežinia, tačiau mes galime Tau padėti! KALBOS studijų užsienyje koordinatoriai pasiryžę Tave nuraminti, pagelbėti ir atsakyti į visus apie studijas užsienyje kylančius klausimus.

Kodėl turėtum jais pasikliauti? Nes jie – profesionalai ir patys studijavo bei stažavosi užsienyje, aplankę ne vieną svečios šalies universitetą, tad puikiai žino kaip viskas ten vyksta. Jie patars kokį universitetą rinktis, kaip gauti gerą stažuotę Lietuvoje grįžus iš studijų ir sugriaus bet kokį mitą, kurį galėjai girdėti apie studijas užsienyje.

Visada gali atvykti pas mus, į privačią konsultaciją. Bet, jei gyveni toliau nuo mūsų filialų, ar žinai, kad apie studijas nori išgirsti ir tavo klasiokai – tiesiog pasikviesk mus į klasę (ar paprašyk mokytojos, kad pakviestų) vienai pamokai.

Atvyksime į bet kurią mokyklą, Tau tereikia parašyti mums.

Trūksta argumentų, kodėl turėtum pasikviesti studijų užsienyje koordinatorių į savo mokyklą?

Paskaitos laikas derinamas, o paskaitos trukmė – nuo 18 iki 45 minučių, tad ją skaityti galime tiek pertraukos, tiek pamokos laiku. Taip pat – paskaita NIEKO nekainuoja!

Nedelsk ir pasikviesk KALBOS studijų užsienyje koordinatorių į savo mokyklą, laiką ir datą su mokyklos administracija suderinsime patys!

Norite sužinoti daugiau? Kreipkitės:

Paulius Jakuitis

Studijų plėtros užsienyje vadovas
+370 611 29211
paulius@kalba.lt

Aistė Rimkutė

Studijų užsienyje koordinatorė
+370 682 49620
aiste@kalba.lt

Lukas Vaičiulis

Studijų užsienyje koordinatorius
+370 610 11 003
lukas@kalba.lt

Diana Verikaitė

Studijų užsienyje koordinatorė
+370 613 95490
diana@kalba.lt

Nerijus Leškys

Studijų užsienyje grupės vadovas
+370 620 22013
studijos@kalba.lt

Renata Škimelienė

Karjeros centro projektų vadovė
+370 618 42066
renata@kalba.lt

Gvidas Gečas

Studijų užsienyje koordinatorius
+370 688 70292
gvidas@kalba.lt

Rokas Lukošaitis

Studijų užsienyje koordinatorius
+370 688 70292
rokas@kalba.lt

Neida Nekrašė

Studijų užsienyje koordinatorė
+370 616 34332
neida@kalba.lt

Janina Polovceva

Studijų užsienyje koordinatorė
+370 610 11007
janina@kalba.lt