Švedija yra trečia pagal dydį šalis Europoje, kurios pusę teritorijos dengia miškai ir kur tyvuliuoja net 100 000 ežerų.

Šalis pasižymi savo puikiai vertinama švietimo sistema ir kasmet į geriausius universitetus sukviečia vis daugiau jaunimo. Jei ir tau nors kartą yra sukirbėjusi mintis apie studijas Švedijoje, mes norime tau padėti priimti teisingą sprendimą ir papasakoti apie studijų ypatumus daugiau.

Kodėl verta rinktis studijas Švedijoje:

  • Švedijos švietimo sistema yra unikali tuo, kad studijos visiems ES piliečiams yra nemokamos;
  • Švedai puikiai kalba angliškai, todėl tikrai rasi bendraminčių ir draugų. O jei moki švediškai, gali greitai įsilieti į vietinių gyvenimą;
  • Bakalauro studijos trunka trumpiau nei Lietuvoje – tik 3 metus, o magistrantūros studijos -2 metus;
  • Švedijoje labai vertinama studijų kokybė, todėl nuo pat studijų pradžios yra glaudžiai bendradarbiaujama su verslo įmonėmis ir orientuojamasi į pasaulinę darbo rinką bei tendencijas;
  • Studijuojant skatinamas komandinis darbas, bendradarbiavimas ir kūrybiškumas. Tam aukštojo mokslo institucijos siūlo palankias sąlygas, paramą ir šiuolaikines technologijas būsimiems ateities inovacijų kūrėjmas ir išradėjams;
  • Aukštojo mokslo įstaigos Švedijoje gerbia studentų individualumą, todėl vyrauja neformalus bendravimas tarp dėstytojų ir studentų;
  • Studijuojant magistrantūros studijose galima puikiai derinti studijas su darbu (žinoma lengviau jį bus rasti mokant švedų kalbą);
  • Visada yra galimybė stažuotis ar atlikti praktiką, tokiose pasaulinio lygio kompanijose, kaip “Ericsson”, “Volvo”, “Scania”, “Electrolux”, “SKF”, “Sandvik”, “Atlas Copco”, “IKEA”, “H&M” ir daugelyje kitų;
  • Daugiau nei 1000 studijų programų yra orientuotos į studento poreikius, todėl dažnai yra pritaikomos pagal individualius poreikius ar pasirinktą specializaciją.
  • Nemokamai pildome stojimo dokumentus į Švedijos universitetus.
  • Konsultuojame ir padedame išsirinkti geriausius universitetus pagal studento akademinius pasiekimus ir lūkesčius.
  • Pasakome, kokių dokumentų reikia, kada juos pateikti. Jeigu reikalingi vertimai – išverčiame visus dokumentus.
  • Koordinuojame visus atsakymus iš universitetų atstovų ir ištaisome dokumentų pildymo sistemoje padarytas klaidas.
  • Padedame užpildyti paskolos studijoms dokumentų formas.
  • Užsakome studentų bendrabutį arba duodame patarimų, kaip susirasti tinkamą būstą.
  • Duodame studento gidą.
  • Atsakome į studento klausimus visus metus.

Studijos Didžiojoje Britanijoje su KALBA

Studijos Švedijoje ES studentams yra nemokamos.

Paulius Jakuitis

Studijų plėtros užsienyje vadovas
+370 611 29211
paulius@kalba.lt

Lukas Vaičiulis

Studijų užsienyje koordinatorius Vilniuje
+370 610 11003
lukas@kalba.lt

Aistė Rimkutė

Studijų užsienyje koordinatorė Vilniuje
+370 682 49620
aiste@kalba.lt

Daiva Verikaitė

Studijų užsienyje koordinatorė Vilniuje
+370 613 95490
daiva@kalba.lt

Nerijus Leškys

Studijų užsienyje grupės vadovas Kaune ir Alytuje
+370 620 22013
studijos@kalba.lt

Renata Škimelienė

Karjeros centro projektų vadovė Kaune ir Marijampolėje
+370 618 42066
renata@kalba.lt

Gvidas Gečas

Studijų užsienyje koordinatorius Kaune ir Panevėžyje
+370 688 70292
gvidas@kalba.lt

Rokas Lukošaitis

Studijų užsienyje koordinatorius Kaune
+370 605 00152
rokas@kalba.lt

Janina Polovceva

Studijų užsienyje koordinatorė Klaipėdoje
+370 610 11007
janina@kalba.lt

Neida Nekrašė

Studijų užsienyje koordinatorė Šiauliuose ir Panevėžyje
+370 616 34332
neida@kalba.lt