Inholland University of Applied Sciences

Home / Studijos Olandijoje / Inholland University of Applied Sciences

Kodėl verta rinktis šį universitetą?

  • Universitetas patenka į TOP 5 geriausius Olandijos „Applied Sciences“ universitetus;
  • Universitetas Olandijoje turi 9 filialus;
  • Siūlomos tarptautinės praktikos galimybės: universitetas turi partnerių visame pasaulyje;
  • Daugiakultūriškumas yra neatsiejama šio universiteto dalis – jame mokosi studentai iš maždaug 100 šalių.

 

Teikiant paraišką į šį universitetą, IELTS egzaminas neprivalomas, pripažįstamas „KALBA“ testas, kurį gali išlaikyti pas mus nemokamai.

Inholland University yra vienas patraukliausių Applied Sciences universitetų Olandijoje.

Šis universitetas išsiskiria savo subjektyvumu ir dėmesiu kiekvienam dalykui. Universitete studijuoja apie  1000 studentų iš daugiau nei 100 pasaulio šalių. Galima studijuoti IT, aeronautikos, verslo inovacijų, muzikos vadybos, matematikos inžinerijos, medijų ir turizmo programas.

Universitetas siūlo specifines, kokybiškas ir praktinio pobūdžio studijas. Inholland University bendradarbiauja su įvairiomis aukšto kalibro kompanijomis iš viso pasaulio, kurios į studentus žiūri kaip į potencialius darbuotojus ir suteikia galimybę atlikti praktiką. Universitetas investuoja didžiules lėšas į inovatyvias ir naujausias technologijas, su kuriomis gali dirbti visi studentai – tai leidžia universitetui paruošti aukštos kvalifikacijos specialistus, kurie yra geidžiami darbo rinkoje.

  • Creative Business (Alkmaar, Diemen, Den Haag, Haarlem, Rotterdam) – verslo mokykla
  • Education & Innovation  (Alkmaar, Amstelveen, Den Haag, Haarlem, Rotterdam, Dordrecht) – edukacijos ir inovacijų mokykla
  • Business, Finance & Law (Alkmaar, Diemen, Diemen, Den Haag, Haarlem, Rotterdam) – verslo, finansų ir teisės mokykla
  • Engineering, Design & Computing (Alkmaar, Diemen, Delft, Haarlem)  – inžinerijos, dizaino ir kompiuterijos mokykla
  • Agri, Food & Life Sciences (Amsterdam, Delft) – agrikultūros ir maisto mokykla
  • Health, Sports & Social Work (Alkmaar, Den Haag, Haarlem, Rotterdam, Amsterdam) – sveikatos, sporto ir socialinių mokslų mokykla

Universitetas yra išsidėstęs devyniuose miestuose visoje Olandijoje, tad tas pačias studijų programas galima rinktis keliuose filialuose: sostinėje Amsterdame, kurortinėje Hagoje, istoriniame Roterdame ir kituose didžiausiuose Olandijos miestuose.

Iš Vilniaus patogiausia skristi į Eindhoveno oro uostą, iš kurio autobusu ar traukiniu galima nuvykti į bet kurį miestą per maždaug 1 valandą.

Universiteto filialai yra išsidėstę miestų centruose, tad pėsčiomis galima pasiekti kavines, parduotuves, knygynus ir viešas pasilinksminimo vietas. Be to, Olandija turi puikiai išvystytą transporto sistemą, kuria galėsite pasiekti kitus miestus daugiausiai per 2 valandas. Darbo galimybės šiuose miestuose yra didelės – studentai yra labai noriai įdarbinami.

Atsiliepimai apie studijas Olandijoje