University of Worcester

Home / Studijos Didžiojoje Britanijoje / University of Worcester

Kodėl verta rinktis šį universitetą?

 • Tai vienas sparčiausiai besivystančių Didžiosios Britanijos universitetų.
 • Išrinktas Anglijos Metų universitetu (Times Higher Education).
 • Pirmaujantis universitetas sporto programose.
 • 96 proc. absolventų įsidarbina per pirmus 6 mėnesius po studijų baigimo.
 • Turi vieną iš moderniausių bibliotekų visoje šalyje.
 • Per pastaruosius 10 metų studentų skaičius išaugo dvigubai.
 • Universitetas suteikia galimybę studijuoti dvigubas bakalauro studijas.
 • Investuota 100 milijonų svarų studentų miestelių atnaujinimui.

 

Teikiant paraišką į šį universitetą, IELTS egzamino pažymėjimas neprivalomas.

Tai universitetas, kuris siūlo aukštos kokybės studijų įvairovę su įdomiu, motyvuojančiu mokymusi. Universitetas daug dėmesio skiria studentų praktinei veiklai ir siekia, kad absolventai kuo greičiau rastų darbą po studijų.

Unikali programa „Earn as you learn“ suteikia galimybę studentams įgyti praktinės patirties, vystyti karjerą ir didinti atlyginimo potencialą. Net 96 proc. universiteto absolventų sėkmingai įsidarbina per 6 mėn. po studijų baigimo.

Sėkmingoms studijoms didelės įtakos turi ir puiki universiteto mokymosi bazė. Siekiant atnaujinti informacines technologijas ir išplėsti universiteto infrastruktūrą, buvo investuota daugiau nei 300 milijonų svarų per paskutinius 5 metus: atidaryti du nauji studentų miesteliai, moderni biblioteka, sporto arena ir aikštynai, verslo mokykla.

2012 m. liepos mėnesį Karalienė Elžbieta II atidarė 60 milijonų svarų vertės biblioteką, vieną moderniausių visoje šalyje. Ši biblioteka universiteto studentams suteikia galimybę prieiti prie galybės įvairių informacijos šaltinių.

Universitetas pasižymi ypatingu dėmesiu studentui ir praeitais metais buvo pripažintas vienu iš geriausių pagalba studentams teikiančių universitetų visoje šalyje.

 • Edukologijos institutas (Institute of Education);
 • Sveikatos ir visuomenės mokslų institutas (Institute of Health and Society);
 • Humanitarinių mokslų ir kūrybinių menų institutas (Institute of Humanities and Creative Arts);
 • Gamtos mokslų institutas (Institute of Science and the Environment);
 • Sporto mokslų institutas (Institute of Sport and Exercise Science);
 • Verslo mokykla (Worcester Business School).

Vusteris – tai įspūdingo grožio vidutinio dydžio miestas pačioje Didžiosios Britanijos širdyje, 45 min. kelio traukiniu nuo Birmingamo ir 2 val. – nuo Londono. Vusteryje yra 100 000 gyventojų, iš kurių daugiau nei 10 proc. yra universiteto studentai. Jį galima apibūdinti kaip miestą, turintį didmiesčio ir mažo miestelio bruožų: čia galima rasti muziejų, restoranų, kavinių, parduotuvių ir gražių gamtos vietelių.

Norint nusigauti į universitetą, patogiausia skristi į Birmingamo oro uostą. Iš jo į universitetą traukiniu nuvyksite per valandą. Mieste yra dvi traukinių stotys: Worcester Foregate ir Worcester Shrub Hill. Patogiausia išlipti Worcester Foregate Station, kuri randasi pačiame miesto centre. Pagrindinis universiteto St. John’s miestelis įsikūręs 15min. kelio pėsčiomis.

Universitete įsteigta daugiau nei 80 skirtingų sporto klubų ir įvairiausių bendruomenių, įskaitant ir Lietuvių studentų bendruomenę. Galima atrasti pačių įvairiausių veiklų: pradedant amerikietiškuoju futbolu, archeologija ir baigiant tinkliniu, kriminalistika ar debatu klubu. Be to, veikia studentų pagalbos centras, kuris siūlo įvairias paslaugas, konsultuoja finansiniais klausimais, padeda įsidarbinti, siūlo galimybes tapti savanoriu, teikia psichologines konsultacijas ir t.t.

Studentams sudarytos puikios sąlygos sportuoti: yra 5 krepšinio aikštelės, 18 badmintono kortų, treniruoklių salės, rankinio ir tinklinio aikstelės, moderni šokių studija, lauke įrengti keli sporto aikštynai (žolės riedulio, regbio, futbolo, kriketo). Šalia pat pagrindinio studentų miestelio, ant upės kranto, įsikūręs irklavimo klubas.

2013 m. Vusterio universitetas atidarė modernią sporto areną. Tai yra pirmoji arena, kuria gali naudotis ir negalią turintys žmonės. Šioje arenoje taip pat dažnai vyksta įvairūs kiti tarptautiniai turnyrai ir renginiai.

Pagrindiniame universiteto miestelyje yra įsikūrusi oficiali Studentų atstovybė, kurioje veikia studentų baras „Pear tree“, talpinantis net 850 studentų. Jame vyksta savaitiniai studentų susibūrimai, vakarėliai, karaokė renginiai, žaidimai ir t.t. Bare yra ir laisvalaikio zona, kurioje studentai gali žiūreti sporto renginius, žaisti Pool ar stalo futbolą.

Atsiliepimai apie studijas Didžiojoje Britanijoje