University of Warwick

Home / Studijos Didžiojoje Britanijoje / University of Warwick

Kodėl verta rinktis šį universitetą?

 • TOP 7 geriausių D. Britanijos universitetų sąraše (The Times and The Sunday Times, 2016).
 • Siūlomas platus studijų programų pasirinkimas.
 • Net 92 proc. baigę studijas sėkmingai įsidarbina arba tęsia mokslus.
 • Jus sups draugiška multikultūrinė aplinka: įvairių kultūrų, religijų ir šalių jaunimas.
 • Universitetas palaiko glaudžius ryšius su darbdaviais.
 • 87 proc. universitete atliekamų tyrimų pripažinti vieni geriausių pasaulyje.

 

Teikiant paraišką į šį universitetą, reikalingas IELTS egzamino pažymėjimas. Registruokis į mūsų organizuojamus IELTS egzamino kursus!

Voriko universitetas – tai modernus universitetas, teikiantis aukštos kokybės išsilavinimą. Įsteigtas 1965 m. Nuo pat gyvavimo pradžios iki dabar jis išsilaikė Jungtinės Karalystės geriausiųjų universitetų sąraše. Universitete sukurta puiki aplinka mokytis. Didelis dėmesys skiriamas taikomiesiems tyrimams.

Universitetas nuolat plėčiasi. 2008 m., gavus dideles investicijas, ministro pirmininko Gordono Browno iniciatyva atidaryta Skaitmeninė laboratorija. Investavus 6,9 milijono svarų buvo pertvarkytas Voriko meno centras (darbai baigti 2009 m. pavasarį). Nemažai lėšų skirta ir sporto centrui. 2011–2012 m. universitete atidarytos fizikos ir chemijos laboratorijos.

Voriko universitetas palaiko ryšius su verslo pasauliu. Šiuo metu bendradarbiaujama su daugiau nei 400 įmonių. Universitete įkurtas Karjeros centras padeda stojantiems į universitetą, rūpinasi studijuojančiais ir baigusiais mokslus. Centras organizuoja įvairaus pobūdžio praktinius seminarus.

Šiai mokymo įstaigai priklauso trys studentų miesteliai: centrinis, Gibet Hilo ir Vestvudo. Universitetas turi partnerių Australijoje ir Amerikoje. Dabar jame studijuoja apie 23 000 jaunuolių.

 • Menų fakultetas (Arts);
 • Mokslų fakultetas (Science);
 • Socialinių mokslų fakultetas (Social Sciences);
 • Medicinos fakultetas (Medicine).

Voriko miestelis įsikūręs Anglijos viduryje, šalia Koventrio ir Birmingamo miestų. Tai Vorikšyro grafystės administracinis centras. Vorikas garsėja istorine pilimi, pastatyta XX a. viduryje. Šiame mieste vyksta daugybė kultūrinių ir muzikos renginių. Vorikas, kaip ir daugybė kitų mažų Anglijos miestelių, traukia savo gražia britiška architektūra, jaukiomis kavinėmis, barais į gražiais gamtos vaizdais.

Voriko miestelis lengvai pasiekiamas iš Birmingamo oro uosto. Nuo jo kelionė viešuoju transportu užtruks vos 30 min. Taip pat galima pasinaudoti East Midlands oro uostu, iš čia iki Voriko autobusu nuvažiuosite maždaug per 2 val. Iš Londono kelionė užtruks apie valandą laiko.

Universiteto miesteliuose studentams išties patogu gyventi, mokytis ir dirbti, nes viską galima rasti šalia universiteto. Be to, gausu parduotuvių, bankų, barų bei restoranų. Sporto mėgėjams gera žinia – universitete veikia net 76 sporto klubai. Galima rinktis iš įvairiausių sporto šakų: futbolas, tenisas, kriketas, taip pat lengvoji atletika, aerobika ar plaukimas.

 • buvęs futbolininkas Steve Heighway;
 • „Lonely planet“ gido autorius Tony Wheeler;
 • rašytojas, aktorius, prestižinių premijų EMMY, GOLDEN GLOBE nugalėtojas Stephen Merchant.

Atsiliepimai apie studijas Didžiojoje Britanijoje