University of the West of England Bristolyje

Home / Studijos Didžiojoje Britanijoje / University of the West of England Bristolyje

Kodėl verta rinktis šį universitetą?

 • Universitetas gali didžiuotis įsidarbinimo rodikliais, kurie lenkia net geriausių Anglijos universitetų rodiklius.
 • 97 proc. absolventų sėkmingai įsidarbina arba tęsia studijas toliau.
 • Tai vienas didžiausių ir populiariausių Anglijos universitetų, kuriame mokosi daugiau nei 27 tūkst. studentų.
 • Universitetas itin vertinamas kaip viena geriausių mokslinių tyrimų institucijų Anglijoje.
 • Aktyvi studentų sąjunga padeda studentams susirasti darbą studijų metu bei konsultuoja karjeros klausimais.
 • 99,1 proc. absolventų po 3 metų nuo studijų baigimo studijuoja toliau arba dirba.

 

Teikiant paraišką į šį universitetą, IELTS egzamino pažymėjimas neprivalomas.

UWE – tai modernus, inovatyvus universitetas, siūlantis platų studijų programų pasirinkimą bei geras ateities įsidarbinimo galimybes viename aktyviausių Anglijos miestų Bristolyje.

Universitete studijuoja daugiau nei 27 tūkst. studentų iš daugiau kaip 140 pasaulio šalių. Šios aukštosios mokyklos istorija siekia net  XVI amžių, universiteto statusas suteiktas 1992 m. Vakarų Anglijos universitetas įsikūręs netoli Bristolio miesto (Jungtinėje Karalystėje). Turi 6 filialus ir Konferencijų centrą.

Jaunimas, norintis studijuoti Vakarų Anglijos universitete, turi galimybę rinktis iš daugiau nei 600 studijų programų. Dauguma programų yra modulinės: studentai gali rinkti kreditus, o surinkę reikiamą jų kiekį gauna norimą diplomą ir laipsnį. Programas remia universiteto partneriai, kurie neretai studentams sudaro geras galimybes atlikti praktiką, įdarbina.

Nuo 2008 m. šalies vyriausybės padvigubino universiteto mokslinių tyrimų finansavimą. Dabar ši aukštoji mokykla yra viena pirmaujančių pagal atliekamus mokslinius tyrimus. Universitetas sparčiai auga: pastatai yra modernūs ir atnaujinti. Nuo 2006 m. į infrastruktūrą investuota 300 milijonų svarų sterlingų.

 • Menų, kūrybinių industrijų ir švietimo fakultetas (Arts, Creative Industries and Education);
 • Teisės ir verslo fakultetas (Business and Law);
 • Aplinkosaugos ir technologijų fakultetas (Environment and Technology);
 • Sveikatos ir taikomųjų mokslų fakultetas (Health and Applied Sciences).

Bristolis – miestas pietvakarių Anglijoje, kuriame gyvena apie 450 tūkst. gyventojų. Miestas pasižymi gražia senovine architektūra, nuostabia gamta bei aktyviu kultūriniu ir socialiniu gyvenimu: čia rasite įvairias kavines, barus, galerijas, muziejus, teatrus,  prekybos centrus ir kitas įdomias miesto vietas.

Iš Bristolio oro uosto galima rinktis daug tiesioginių skrydžių į Jungtinės Karalystės ir kitus Europos miestus. Nuo Londono Bristolio miestas traukiniu pasiekiamas per pusantros valandos. Bristolis yra M4 ir M5 kelių sankirtoje, tad į universitetą lengva ir patogu nuvykti automobiliu ar autobusu. Į studentų miestelius iš Bristolio miesto centro kursuoja maršrutiniai autobusai, taigi susiekimo problemų tikrai neturėsite.

Šiame universitete aktyviai dirba universiteto studentų sąjunga: čia studentams ne tik suteikiama visokeriopa pagalba, bet ir planuojamas laisvalaikis, organizuojami įvairūs renginiai. Jaunimas gali dalyvauti ir studentiškuose miesto renginiuose, įvairiuose laisvalaikio klubuose, kurių šiandien yra per 80 (nuo regbio treniruočių iki dramos būrelių).

 • komedijų autorius Russel Howard;
 • gerai žinomas Jungtinės Karalystės TV laidų vedėjas Bear Grylls.

Atsiliepimai apie studijas Didžiojoje Britanijoje