University of Surrey

Home / Studijos Didžiojoje Britanijoje / University of Surrey

Kodėl verta rinktis šį universitetą?

  • Universitetas paskelbtas geriausiu metų universitetu Anglijoje (The Times ir The Sunday Times Good University Guide, 2016).
  • Pagal įsidarbinimo rodiklius, universitetas jau keletą metų iš eilės patenka į geriausių Anglijos universitetų penketuką (TOP 5).
  • Bendradarbiauja su 2300 įmonių, kuriose studentai gali atlikti praktiką studijų metu.
  • Universitetas pripažintas geriausiu tiek pagal bendruosius kriterijus, tiek pagal studentų pasitenkinimo studijomis lygį.
  • 95 proc. absolventų įsidarbina arba tęsia studijas po baigimo.

 

Teikiant paraišką į šį universitetą, reikalingas IELTS egzamino pažymėjimas. Registruokis į mūsų organizuojamus IELTS egzamino kursus!

Tai vienas geriausių Anglijos universitetų, teikiantis kokybiškas studijas, pirmaujantis mokslo ir technologijų srityse bei kiekvienais metais patvirtinantis pasaulinio lygio profesionalumą ir aukštą reputaciją tarptautiniu mastu.

Šis universitetas nuolat patenka į Anglijos geriausių universitetų dešimtuką ir sėkmingai konkuruoja su prestižiniais Russel Group universitetais dėl geriausių studentų. Ši aukštoji mokykla pelnė daugybę apdovanojimų mokslo, tyrimų bei inovacijų kategorijose. Taip pat yra viena pagrindinių tyrimų centrų satelitų, palydovų bei telekomunikacijų srityse ir vienintelė Anglijoje suteikia AACSB, AMBA ir UNWTO akreditacijas.

  • Menų ir socialinių mokslų (Faculty of Arts and Social Sciences);
  • Inžinerijos ir fizikos mokslų (Faculty of Engineering and Physical Sciences);
  • Sveikatos ir medicinos mokslų (Faculty of Health and Medical Sciences).

Universitetas yra įsikūręs vaizdingame Gilfordo (Guildford) mieste, kuris yra nutolęs 50 km į pietvakarius nuo Londono. Mieste yra visi patogumai, kurių gali prireikti studentams: kino teatrai, barai, klubai, parduotuvės, restoranai, sporto ir laisvalaikio centrai, gražūs parkeliai. Jeigu miestas pasirodytų per mažas, traukiniu galima nuvykti iki Londono, tai truks tik 35 min.

Universiteto bendrabučiai, parduotuvės, paštas, bankas ir kiti būtini objektai yra visai šalia universiteto, todėl jeigu gyvensi bendrabutyje, transporto tikrai nereikės.

Gilfordo miestas lengvai pasiekiamas iš Heathrow ir Gatwick oro uostų persėdant į traukinį.

Universitetas garsėja šalyje kaip turintis vieną geriausių studentų atstovybių. Todėl universiteto teritorijoje yra klubas, talpinantis porą tūkstančių žmonių ir kuriame kasdien organizuojami įvairūs smagūs ir įdomūs renginiai.

Pramogų ar užsiėmimų ras net išrankiausieji – čia galima rinktis nuo sklandymo, kartingų, šaudymo iš lanko, įprastų krepšinio, futbolo (ir daugelio kitų sporto šakų) iki poezijos ar meditacijos būrelių. Universitete treniruojasi ir žaidžia „Guildford Heat“ krepšinio komanda.

Atsiliepimai apie studijas Didžiojoje Britanijoje