University of South Wales

Home / Studijos Didžiojoje Britanijoje / University of South Wales

Kodėl verta rinktis šį universitetą?

  • Universitetas siūlo daugiau nei 700 bakalauro ir magistrantūros studijų programų.
  • Tai didžiausias Velso universitetas ir vienas didžiausių D. Britanijos universitetų.
  • Universitete studijuoja daugiau kaip 30 tūkst. studentų.
  • 95 proc. baigusiųjų bakalauro studijas dirba arba tęsia studijas magistrantūroje.
  • Studentų nuomone, universitetas užima TOP 10 vietą geriausių D. Britanijos universitetų sąraše.
  • Teikia geriausias matematikos ir chemijos studijų programas (National Student Survey, 2012).

 

Teikiant paraišką į šį universitetą, reikalingas IELTS egzamino pažymėjimas. Registruokis į mūsų organizuojamus IELTS egzamino kursus!

Universitetas įsikūręs pietinėje Velso dalyje. Čia siūloma daugiau nei 500 studijų programų. Šiuo metu universitete mokosi per 33 500 studentų iš 150 pasaulio šalių.

Puikiai išplėtota universiteto infrastruktūra: į visus penkis universiteto studentų miestelius investuota daugiau nei 170 mln. svarų per pastaruosius 7 metus.  Rūpinamasi, kad čia besimokantis jaunimas galėtų naudotis profesionaliomis technologijomis.

Universitete veikia aktyvus studentų karjeros centras, kuris bendradarbiauja su 2500 Anglijos ir tarptautinėmis įmonėmis, taip pat palaiko ypač glaudžius ryšius su kompanija British Airways bei suteikia galimybę studentams atlikti praktiką aviacijos srityje.

  • Verslo ir socialinių mokslų fakultetas (Faculty of Business and Society);
  • Kompiuterijos ir inžinerijos mokslų fakultetas (Faculty of Computing, Engineering and Science);
  • Kūrybinių industrijų fakultetas (Faculty of Creative Industries);
  • Gyvosios gamtos ir edukacijos fakultetas (Faculty of Life Sciences and Education).

Universitetui priklauso net penki studentų miesteliai, apsupti nuostabaus, kvapą užimančio istorinio kraštovaizdžio. Studentai neturi susisiekimo problemų, nes čia puikiai išplėtotas viešasis transportas. Universitetas yra netoli dviejų dinamiškų Velso miestų: Kardifo ir Niuporto. Taip pat Londono centre veikia vienas iš universiteto fakultetų.

Tarptautinis Kardifo oro uostas įsikūręs už 11 mylių (apie 17,6 km) nuo miestelio centro, iš kur į universitetą reguliariai kursuoja autobusai ir traukiniai. Kelionė iš Londono Heatrow arba Bristolio oro uosto iki Kardifo automobiliu truks 2,5 val.

Studentų miesteliuose galima rasto viską, ko reikia studentams: biblioteką, mokymosi erdves, kavines, barus, parduotuves. Taip pat universitetas siūlo įvairius socialinius klubus: snieglenčių, debatų, animatorių ir kt. Studentų miesteliai įšsidėstę tokiose miestų dalyse, kuriuose netrūksta pačių įvairiausių pramogų ir laisvalaikio leidimo vietų.

Atsiliepimai apie studijas Didžiojoje Britanijoje