University of Oxford

Home / Studijos Didžiojoje Britanijoje / University of Oxford

Kodėl verta rinktis šį universitetą?

  • Vienas prestižiškiausių universitetų Didžiojoje Britanijoje ir pasaulyje.
  • Pasaulinio lygio išsilavinimas.
  • Šimtai studijų programų.
  • Aukščiausi dėstymo standartai.
  • Įsidarbinimo rodiklis 20 proc. aukštesnis už Didžiosios Britanijos vidurkį.

 

Teikiant paraišką į šį universitetą, reikalingas IELTS egzamino pažymėjimas. Registruokis į mūsų organizuojamus IELTS egzamino kursus!

Oksfordo universitetas – tai seniausias ir prestižiškiausias universitetas Didžiojoje Britanijoje. Jame studijuoja apie 22 000 jaunuolių. Universitetas atskiro miestelio neturi, visi jo koledžai ir fakultetai išsidėstę miesto centre.

Šis universitetas yra vienas iš pagrindinių mokslo tyrimų centrų pasaulyje, vertinamas kaip vienas iš geriausių Didžiojoje Britanijoje bei pasaulyje. Šią aukštąją mokyklą puikiai žino ir vertina daugybė garsiausių pasaulio kompanijų.

Kiekvienas studijuojantis Oksfordo universitete priklauso koledžo bendruomenei. Koledžai studentams tampa tikrais namais, kur jie gyvena, mokosi ir pramogauja. Iš viso universitete yra net 38 koledžai, tad kiekviename iš jų mokosi palyginti nedaug studentų. Nedidelėse koledžų bendruomenėse yra puikios galimybės pakankamai dėmesio skirti kiekvienam studentui, spręsti studijų ir laisvalaikio problemas.

Universitetas didžiuojasi, jog jaunuoliai baigę šią mokyklą ne tik gauna puikų išsilavinimą, bet yra komunikabilūs, turi lyderio gebėjimų, sugeba spręsti problemas. Absolventai susilaukia daug dėmesio ir yra puikiai vertinami darbdavių. Šimtai darbdavių kiekvienais metais aplanko universitetą ir pateikia pasiūlymų dirbti pas juos. Net 95 proc. baigusiųjų studijas susiranda darbą per pirmus 6 mėnesius. Universitete įkurtas Karjeros centras taip pat padeda spręsti įsidarbinimo klausimus, rūpinasi, kur studentas atliks praktiką, organizuoja įvairaus profesinio pobūdžio mokymus.

Ypač daug dėmesio skiriamas studentų akademiniams pasiekimams. Kiekvienas studentas turi savo studijų vadovą, su kuriuo kiekvieną savaitę susitinka ir aptaria studijų rezultatus.

Oksfordo universitetas padalytas į 38 autonominius koledžus. Vieno pagrindinio fakulteto universitetas neturi. Jo koledžai, departamentai, studentų miesteliai yra išsibarstę po visą senovinį Oksfordo miesto centrą.

Oksfordas – nedidelis miestas ant Temzės upės kranto, per 100 km nutolęs į šiaurės vakarus nuo Didžiosios Britanijos sostinės Londono. Oksforde gyvena apie 150 tūkst. žmonių. Didelę gyventojų dalį sudaro studentai, kurių dėka gyvenimas mažame mieste tiesiog verda. Pats miestas yra tarsi muziejus: per amžius kitusi architektūra, kultūra, tradicijos paliko didžiulį paveldą. Atsiradusi galimybė pasivaiksčioti Oksfordo gatvėmis ilgam išlieks atmintyje.

Nuo Londono iki Oksfordo yra vos 100 km astumas. Todėl į jį nesunku nusigauti iš bet kurio Anglijos sostinės oro uosto. Visgi patogiausiai ir arčiausiai vykti iš Lutono oro uosto.

Oksfordas – tikra jaunimo oazė Anglijoje. Iš čia gyvenančių 150 tūkst. žmonių net 40 tūkst. sudaro studentai iš abiejų Oksfordo miesto universitetų (Oxford ir Oxford Brookes). Tad nekeista, jog miestas persmelktas jaunatviška dvasia. Turtinga Oksfordo miesto istorija ir kultūra, čia pilna muziejų ir teatrų, daug kavinių bei parduotuvių.

Mėgstantiems sportuoti universitetas siūlo gausybę sporto šakų. Studentai gali naudotis puikia sporto baze: įrentomis futbolo ir krepšinio aikštelėmis, baiseinais, teniso kortais ir kt.

Šį universitetą baigė daug gerai žinomų ir garsių žmonių, tarp jų net 26 Didžiosios Britanijos ministrai pirmininkai (D. Cameron ir kt.). Keli įžymūs universiteto absolventai:

  • fizikas Stephen Hawking;
  • HTML išradėjas Tim Berners-Lee;
  • aktorius Hugh Grant;
  • informatikos mokslininkas, greitojo rikiavimo algoritmo išradėjas Tony Hoare.

Atsiliepimai apie studijas Didžiojoje Britanijoje