University of Northampton

Home / Studijos Didžiojoje Britanijoje / University of Northampton

Kodėl verta rinktis šį universitetą?

 • Universitetas turi stiprią krepšinio komandą, kuri žaidžia nacionalinėje krepšinio lygoje.
 • 2015 m. atidarytas universiteto inovacijų centras, kainavęs daugiau kaip 8 milijonus svarų.
 • Studentų pasitenkinimas studijomis 2014 m. išaugo iki 89 proc. ir yra vienas didžiausių D. Britanijoje.
 • Artimiausiu metu universitetas planuoja pradėti naujojo studentų miestelio Waterside Campus statybas, kurio vertė yra 330 milijonų svarų.

 

Teikiant paraišką į šį universitetą, IELTS egzamino pažymėjimas neprivalomas.

Tai universitetas, kuris kviečia įdomioms ir modernioms studijoms. Universiteto miesteliai yra puikiai pritaikyti studentams: juose rasite mokymosi erdves, bibliotekas, sporto centrus, laboratorijas, kavines ir barus bei įvairias susibūrimo vietas.

Universitete dėsto savo srities profesionalai, kurie naudoja inovatyvius mokymo metodus bei siekia, kad kiekvienas studentas atrastų save ir tobulėtų.

2015 m. universitetas atidarė 8,5 milijonų svarų vertės Inovacijų centrą, kuriame siūlo pagalbą jauniesiems verslininkams ir įvairių sričių verslo įmonėms.

2008 m. Research Assessment Exercise (RAE) kategorijoje universitetas pasiekė reikšmingų rezultatų verslo ir vadybos, sveikatos mokslų, edukologijos ir metalurgijos srityse.

 • Menų fakultetas (School of the Arts);
 • Nortamptono verslo fakultetas (Northampton Business School);
 • Edukologijos fakultetas (School of Education);
 • Sveikatos fakultetas (School of Health);
 • Socialinių mokslų fakultetas (School of Social Sciences);
 • Mokslo ir technologijų fakultetas (SchoolofScienceandTechnology);
 • Moultono koledžas (Moulton College).

Nortamptono miestas įsikūręs Anglijos centre, netoli Birmingamo. Šiame mieste gyvena 212 tūkst. žmonių. Nuo Nortamptono iki Londono ir Oksfordo tik valanda kelio.

Patogiausia iš Kauno oro uosto skristi (tiesiogiai) į Birmingamo oro uostą. Iš čia per valandą viešuoju transportu nuvyksite į Nortamptono miestą.

Abu universiteto miesteliai (Park Campus ir Aveneu Campus) yra netoli Nortamptono miesto centro. Studentai iš vieno miestelio į kitą autobusu gali važiuoti nemokamai. Abiejuose miesteliuose yra paskaitų salės, bibliotekos, įkurtos studentų sąjungos. Studentai gali naudotis informacinių technologijų įranga. Taip pat veikia restoranų, parduotuvių.

Nortamptono universitete įkurta studentų bendruomenė. Jaunimas gali mėgautis įdomiu socialiniu gyvenimu ir puikia aplinka. Be to, studentams suteikiama reikalinga informacija, jie konsultuojami rūpimais klausimais, teikiama kita pagalba. Taip pat universiteto studentų sąjunga rūpinasi, kad studijuojantis jaunimas įgytų tiek akademinės, tiek ir socialinės patirties.

Šios mokymo įstaigos studentai taip pat gali dalyvauti juos dominančių klubų ir bendruomenių veikloje. Jie kviečiami jungtis prie sporto komandų, kurios vertinamos ir pripažįstamos tiek vietiniu, tiek nacionaliniu lygiu. Aktyvus socialinis, kultūrinis gyvenimas, sportinė veikla padeda susirasti daug naujų draugų, atrasti naujų pomėgių bei tęsti mėgstamą veiklą.

Už universiteto miestelio ribų taip pat galima įdomiai ir turiningai leisti laiką. Mieste yra daugiau nei 20 naktinių klubų, restoranų, barų bei parduotuvių. Galima mėgautis gyvos muzikos renginiais, lankytis kino teatruose.

Atsiliepimai apie studijas Didžiojoje Britanijoje