University of Lincoln

Home / Studijos Didžiojoje Britanijoje / University of Lincoln

Kodėl verta rinktis šį universitetą?

  • TOP 1 zoologijos, transporto, dizaino, biochemijos ir gyvūnų studijų srityse.
  • Universiteto miestelis buvo pripažintas vienu moderniausių D. Britanijoje ir gavo apdovanojimą už modernumą.
  • Universitetas gavo tarptautinį pripažinimą už vykdomus projektus mokymų ir mokslinių tyrimų srityse.
  • Dėstytojai kartu su studentais vykdo didelius vėžio gydymo, vandens išsaugojimo ir anglies dioksido taršos tyrimų projektus.
  • Investuota daugiau nei 170 milijonų svarų į universiteto patalpas, laboratorijas, studentų erdves, universiteto biblioteką.
  • Patenka į D. Britanijos universitetų TOP 10 pagal dėstymo kokybę ir studentų patirtį (Times and Sunday Times Good University Guide, 2017).
  • TOP 11 pagal studentų pasitenkinimą studijomis (National Student Survey, 2016)

 

Teikiant paraišką į šį universitetą, reikalingas IELTS egzamino pažymėjimas. Registruokis į mūsų organizuojamus IELTS egzamino kursus!

Didžiosios Britanijos karalienė pirmąjį University of Lincoln pastatą atidarė 1996 m.

Dabar šio universiteto jaunimas turi galimybę grožėtis vienu gražiausių istoriniu miestu, ir tuo pačiu turėti šalia viską, kas reikalinga studentiškam gyvenimui: parduotuves, kavines, naktinius klubus. Universiteto studentai ypač gerai vertina čia dėstomas žurnalistikos, psichologijos, dramos, anglų kalbos ir sporto programas. Taip pat apibūdina universiteto bendruomenę klestinčia, saugia, draugiška ir siūlančia puikias karjeros galimybes. Dėl to kasmet universitetas sulaukia vis daugiau norinčiųjų studijuoti.

  • Menų fakultetas (College of Arts);
  • Tiksliųjų mokslų fakultetas (College of Science);
  • Socialinių mokslų fakultetas (College of Social science).

Lincoln – tai vienas gražiausių istorinių miestų. Universiteto pagrindinis pastatas visada buvo viena svarbiausių vietų mieste, todėl nuo jo patogu pasiekti ir kitus svarbius miesto objektus. Šiame mieste labai glaudžiai susiję praeities palikimai ir dabarties technologijos. Būtent ši sintezė daro miestą patrauklų gyvenimui ir studijoms.

Trumpesnius atstumus galima nesunkiai pasiekti traukiniu ar automobiliu. Pagrindinis greitkelis įsikūręs netoli pagrindinio universiteto pastato, o tarptautiniai oro uostai – netoli miesto.

Universiteto studentų sąjunga pasižymi dideliu aktyvumu, todėl veiklos čia niekada netrūksta: organizuojamos įvairios konferencijos, sporto varžybos, studentai gali naudotis biblioteka visą parą, septynias dienas per savaitę. Norintys veiklos mieste taip pat ras, ką nuveikti, kadangi jame gausiu ne tik kavinių, klubų, bet ir muziejų, galerijų, teatrų.

Atsiliepimai apie studijas Didžiojoje Britanijoje