University of Leicester

Home / Studijos Didžiojoje Britanijoje / University of Leicester

Kodėl verta rinktis šį universitetą?

  • Didelė programų įvairovė: daugiau nei 180 bakalauro ir 150 magistro studijų programų.
  • Universitetas užima 32 vietą universitetų reitingų lentelėje pagal Guardian University Guide.
  • Įdarbinimo rodiklis po studijų baigimo – 93%.
  • Universitetas pripažintas vienu tarptautiškiausiu universitetu pasaulyje pagal Times Higher Education – 72 vieta pasaulyje.

 

Teikiant paraišką į šį universitetą, reikalingas IELTS egzamino pažymėjimas. Registruokis į mūsų organizuojamus IELTS egzamino kursus!

Leicester University buvo įsteigtas 1921 m. ir yra vienas seniausių Britanijos universitetų. Tai vienas lyderiaujančių universitetų Anglijoje, sukaupęs didžiulę tarptautinę patirtį tyrimų ir dėstymo srityse. Universitetas yra pelnęs daugybę nacionalinių ir tarptautinių apdovanojimų.

Šiame universitete mokosi daugiau nei 18 000 studentų, iš kurių 30% yra tarptautiniai studentai. Universitetas siūlo daugybę bakalauro ir magistro studijų programų. Yra galimybė pasirinkti tarp vientisinių studijų programų (single degree) ir jungtinių programų (joint degree) arba pasirinkti jungtinę programą, kuri bus dėstoma 75/25 principu (75% skirti pagrindiniam dalykui, 25% – antriniam). Didžioji programų dalis suteikia galimybę studentams metams arba pusmečiui pasimokyti užsienyje arba atlikti profesinę praktiką.

  • Medicinos, biologijos mokslų ir psichologijos koledžas (The College of Medicine, Biological Sciences and Psychology);
  • Mokslų ir inžinerijos koledžas (The College of Science and Engineering);
  • Socialinių, menų ir humanitarinių mokslų koledžas (The College of Social Sciences, Arts and Humanities).

Lesteris yra įsikūręs pačioje Anglijos širdyje. Tai yra tikras studentiškas miestas – gyvas, kultūriškai įvairialypis ir, kas svarbiausia, lengvai prieinamas studentiškam biudžetui. 2014 m. ir 2015 m. Lesteris buvo pripažintas studentiškiausiu (HSBC duomenimis). 2016 m. miestas buvo pripažintas geriausia vieta gyventi D. Britanijoje pagal augimo indeksą. Miestas turi turtingą istoriją ir įdomų architektūrinį bei kultūrinį palikimą.

Lesteris turi labai patogų susisiekimą su didžiausiais Anglijos miestais. Kelionė iš Birmingamo traukiniu užtruks tik vieną valandą, o iš Londono – vos 1 val. 10 min. Universiteto miestelį galima pasiekti pėsčiomis, atvykus į centrinę Lesterio stotį.

Kaip tikras studentiškas miestelis, Lesteris gali pasiūlyti įvairiausias pramogas turiningam ir smagiam laisvalaikio praleidimui: barai, naktiniai klubai, muziejai, galerijos, smagios kavinukės. Futbolas yra neatsiejama miesto gyvenimo dalis. Ypatingai po to, kai Lesterio miesto futbolo komanda laimėjo Anglijos futbolo pirmenybes 2016 m. Mėgstantys kitas sporto šakas taip pat neturės galimybės liūdėti – regbis, krepšinis, motokrosas ir kt. Kiekvienas čia atras savo sporto kampelį.

Norintiems savo laisvalaikį leisti ne tik aktyviai, bet tuo pačiu ir užsidirbti, universitetas ir miestas siūlo daugybę galimybių gauti studentišką darbą studentų atstovybėje ir kituose universiteto padaliniuose. Taip pat karjeros centras padeda studentams paruošti stiprų gyvenimo aprašymą ir pasiruošti karjeros keliui.

Atsiliepimai apie studijas Didžiojoje Britanijoje