University of Hull

Home / Studijos Didžiojoje Britanijoje / University of Hull

Kodėl verta rinktis šį universitetą?

 • 2013 m. universiteto sąjunga pripažinta geriausia visoje D. Britanijoje.
 • Universitetas turi daugiau kaip 50 įvairių sporto komandų, kurių dauguma dalyvauja nacionalinėse studentų varžybose. Stipriausios komandos: regbio, amerikietiško futbolo, ledo ritulio, plaukimo.
 • Universitetas patenka į geriausiųjų dešimtuką (TOP 10) pagal įsidarbinimą po baigimo.
 • Universitetas investavo 200 milijonų svarų bibliotekai, auditorijoms ir sporto kompleksams atnaujinti.
 • Studentų pasitenkinimas studijomis siekia net 89 proc.
 • 95 proc. studentų per 6 mėn. įsidarbina arba tęsia mokslus po studijų baigimo.

 

Teikiant paraišką į šį universitetą, IELTS egzamino pažymėjimas neprivalomas.

Hulo universitetas įkurtas 1927 metais Hulo mieste, rytiniame Jorkšyre. Pagrindiniai jo rūmai įsikūrę Cottingham gatvėje, o mažesni – netoli Skarboro miesto. Universiteto mokymo patirtis, taikomi metodai, atliekami tyrimai bei teikiamos paslaugos puikiai įvertinti šalies ir visuomenės. Universiteto tyrimai susilaukė pripažinimo ir kitose šalyse.

Hulo universiteto vizija – ištirti, sukurti ir perduoti žinias, kad jos praturtintų vietinę bei tarptautinę bendruomenę. Universitetas siūlo platų studijų programų pasirinkimą, įskaitant sveikatos, verslo, socialinių mokslų, švietimo, mokslo ir inžinerijos kryptis.

Siekiant gerinti studentų mokymosi kokybę ir sąlygas, stengiamasi pritraukti kuo daugiau investicijų. 2013 m. universitetas atidarė Biomedicininių tyrimų institutą, kuriame tiriamos vėžio ir kitos ligos. 2014 m. į Hulo universiteto biblioteką buvo investuota daugiau nei 27 milijonai svarų sterlingų. Universitete atliekami tyrimai neretai svarbūs nacionaliniu ar net tarptautiniu mastu, pvz., skystųjų kristalų technologijos dabar naudojamos visame pasaulyje kompiuterių, išmaniųjų telefonų, televizorių gamyboje. Per pastaruosius 5 metus universitetas investavo daugiau nei 5 milijonus svarų studentų bendrabučių atnaujinimui.

Kiekvienas studentas, įstojęs į universitetą, automatiškai tampa studentų sąjungos nariu. Būtent Hulo universiteto studentų sąjunga 2013 m. buvo pripažinta saugiausia ir patikimausia. Tad naujai atvykę studentai čia jaučiasi tvirtai, nes žino, kad čia gaus reikalingą pagalbą ir visus atsakymus į jiems rūpimus klausimus.

 • Mokslo fakultetas (Faculty of Science);
 • Menų ir socialinių mokslų fakultetas (Faculty of Arts and Social Sciences);
 • Sveikatos ir socialinės rūpybos fakultetas (Faculty of Health and Social Care);
 • Pedagogikos fakultetas (Faculty of Education);
 • Medicinos mokykla (Hull York Medical School);
 • Verslo mokykla (Business School);
 • Medicinos institutas (Postgraduate Medical Institute).

Hulo miestas įsikūręs Anglijos šiaurės rytų dalyje. Tai labai gražus miestas su daugybe parkų. Pearso parke galima stebėti laukinius gyvūnus ir paukščius, plaukioti valtimi čia esančiame ežere. Pats populiariausias Queens parkas yra pačiame miesto centre.

Universitetas išties yra patogioje vietoje, tad nuo čia visus norimus objektus nesunkiai pasieksite viešuoju transportu. Nors arčiausiai universiteto yra Humberside oro uostas, patogiausia skristi į Londoną, o iš ten į Hulą važiuoti traukiniu. Kasdien šiuo maršrutu kursuoja mažiausiai 8 traukiniai.

Hulo mieste gausu lankytinų vietų, pvz., Naujasis Hulo teatras (Hull New Theatre), kuriame koncertuoja garsiausios baleto, teatro, muzikos trupės. Mieste vyksta kasmetinis literatūros festivalis The Humber Mouth, į kurį susirenka daug garsiausių rašytojų (Roy Hattersley, Andrew Motion ir kt.).

Hulas turi savo futbolo, regbio ir atletikos komandas. Mieste organizuojama daug sporto, mados renginių, kasmetinių festivalių. Naktinis gyvenimas – neatsiejama šio miesto gyvenimo dalis. Kiekvienas gali surasti sau tinkamą pasilinksminimo vietą.

 • režisierius, „Oskaro“ laimėtojas Anthony Minghella;
 • visame pasaulyje garsus poetas Roger McGough;
 • „Coca-cola“ kompanijos pirmininkas Muhtar Kent.

Atsiliepimai apie studijas Didžiojoje Britanijoje