University of Essex

Home / Studijos Didžiojoje Britanijoje / University of Essex

Kodėl verta rinktis šį universitetą?

 • ,,The Times″ ir ,,The Sunday Times Good University Guide 2018″ reitinge užėmė 22-ąją vietą tarp Anglijos universitetų ir buvo pripažintas metų universitetu.
 • 2017 metais universitetas įvertintas auksu pagal mokymų kokybę (TEF).
 • 5-erius metus iš eilės pateko į TOP 15-tuką, pagal bendrą studentų pasitenkinimą studijomis, Nacionalinėje studentų apklausoje, (NSS 2017, English mainstream universities).
 • Pripažintas 15-uoju tarptautiniu universitetu pasaulyje (Times Higher Education April 2017).
 • Studijų programos - politikos mokslai ir tarptautiniai santykiai, pateko į TOP 10-tuką tarp geriausių pasaulyje (Centre for world university ranking, 2017).

 

Teikiant paraišką į šį universitetą, reikalingas IELTS egzamino pažymėjimas. Registruokis į mūsų organizuojamus IELTS egzamino kursus!

Tai modernus, inovatyvius mokymo metodus taikantis universitetas. Jame mokosi 26 388 studentai, kurie yra net iš 140 šalių, todėl jis pripažintas, kaip labiausiai tarptautiniu universitetu, Anglijoje.

Universitetui priklauso trys miesteliai: pagrindinis įsikūręs Kolčesteryje, kiti du – Sautende (Southend) ir Lautone (Loughton). Kolčesterio miestelį nuo miesto centro skiria maždaug 3 km atstumas. Iš čia į miestą kas 10 min kursuoja autobusas. Kolčesterio miestelis įsikūręs parko teritorijoje, netoli yra keli tvenkiniai, čia pat yra ir universiteto bendrabučiai. Be to, šalia veikia kino teatras, yra kavinių bei parduotuvių. Sautendo universitetinis miestelis įsikūręs miesto centre, šalia pagrindinės gatvės, kuri veda link pajūrio. 2010 m. Sautende duris atvėrė naujas studentų bendrabutis. Lautono universitetiniame miestelyje veikia „East 15“ vadybos mokykla. Ji įkurta renovuotoje bažnyčioje.

Universitetui priklauso ir viešbučio mokykla (Wivenhoe House). Tai 10 mln. svarų kainavęs viešbutis, kuriame dirba tik studentai. Mokyklos siekis – ruošti viešbučių ir svetingumo rinkos lyderius.

 • Humanitarinių ir lyginamųjų tyrimų fakultetas (Faculty of Humanities and Comparative Studies);
 • Teisės ir vadybos fakultetas (Faculty of Law and Management);
 • Mokslų ir inžinerijos fakultetas (Faculty of Science and Engineering);
 • Socialinių mokslų fakultetas (Faculty of Social Sciences).

Kolčesteris – seniausias Anglijos istorinis miestas. Jame gyvena apie 105 000 žmonių. Turistų pamėgtas dėl pilies muziejaus, teatro ir zoologijos sodo. Kolčesterį nuo Londono skiria 90 km.

Sautendas yra pietryčių Anglijoje ir laikomas pajūrio kurortu, kuriame yra apie 165 000 gyventojų.

Lautonas užima beveik 15 kvadratinių kilometrų teritorijos, iš kurių didelę dalį į vakarus užima Epingo (Eppingo) miškai, o rytuose teka Rodingo upė. Tai natūralūs gamtos sukurti barjerai, kurie riboja Lautoną nuo kitų apylinkių, kuriame gyvena per 31 000 gyventojų.

Visus universiteto miestelius iš Londono arba Stanstedo oro uostų galima pasiekti traukiniu per 1 valandą.

Jaunimas turi puikių vietų ramiai pasėdėti ar smagiai pasilinksminti. Essex universiteto naktinis klubas „Sub Zero“ 2006 m. laimėjo geriausios susibūrimo vietos Anglijoje apdovanojimą.

Universitete studentai gali rinktis iš gausybės veiklų: čia veikia daugiau nei 150 skirtingų klubų ir visuomeninių organizacijų. Neseniai atidarytas 1,4 mln. svarų kainavęs sporto centras. Net 8 hektarai ploto skirta sportui: tiek uždaroms pramogoms (pvz., lipimas siena), tiek ir lauko sportui (golfo aikštelė, teniso kortai ir pan.).

 • Oscar Arias Sanchez – buvęs Kosta Rikos prezidentas;
 • Daniel Libeskind – pasaulyje žinomas architektas, pagrindinis Pasaulio prekybos centro Niujorke projektuotojas;
 • David Yates – „Hario Poterio“ filmų režisierius, pelnęs daug apdovanojimų;
 • Baroness Virginia Bottomley – buvusi sveikatos ir nacionalinio paveldo sekretorė;
 • Christopher Pissarides – Londono ekonomikos mokyklos profesorius, 2010 m. laimėjęs Nobelio ekonomikos premiją.

Atsiliepimai apie studijas Didžiojoje Britanijoje