University of Derby

Home / Studijos Didžiojoje Britanijoje / University of Derby

Kodėl verta rinktis šį universitetą?

 • TOP 2 tarp labiausiai rekomenduojamų moderniausių universitetų Anglijoje (ISB 2016).
 • TOP 5 tarp moderniausių universitetų Anglijoje pagal studijų patirtį (ISB 2016).
 • TOP 5 tarp moderniausių universitetų Anglijoje pagal studijų patirtį (ISB 2016).
 • TOP 1 tarp moderniausių universitetų Anglijoje pagal apgyvendinimo kokybę (ISB 2016).
 • 2015 m. universitete duris atvėrė naujas sporto kompleksas, į kurį buvo investuota 11 mln. svarų. Jame rasite fitneso, treniruoklių sales, badmintono aikštelę, skvošo kortą, kopimo sieną, sprinto takelius.
 • 2016 m. išrinktas TOP 5 universitetu D. Britanijoje pagal teikiamą pagalbą rūpinantis užsienio studentais (International Student Barometer).
 • Statistiškai 96 proc. absolventų įsidarbina arba tęsia mokslus per 6 mėnesius po studijų baigimo.
 • Universitetas pirmauja turizmo, sveikatingumo ir SPA studijų programose.
 • Pastaraisiais metais investuota daugiau nei 10 milijonų svarų universiteto infrastruktūros gerinimui.
 • Užima TOP 20 vietą pagal dėstymo kokybę (Times & Sunday Times League Table 2017).

 

Teikiant paraišką į šį universitetą, IELTS egzamino pažymėjimas neprivalomas.

University of Derby – tai ambicingas, modernus ir inovatyvus universitetas, daug dėmesio skiriantis mokslo kokybei ir praktinių įgūdžių įgijimui.

Universiteto dėstytojai – realios rinkos patirties turintys ekspertai, kurie gali studentams perteikti tiek teorines, tiek praktines žinias. 2016 m. universitetas išrinktas TOP 2 labiausiai rekomenduojamu moderniu D. Britanijos universitetu (International Student Barometer 2016).

Universitetas siūlo vienas moderniausių patalpų visoje Anglijoje: inžinerijos laboratorijos, fotografijos ir muzikos įrašų studijos, išmanios virtuvės, observatorija, kompiuterinių žaidimų kambariai, komercinės SPA erdvės, šiltnamiai, teismo salės ir kriminologijos darbų auditorijos. Šios patalpos užtikrina, kad studentai studijų metu įgis reikiamų praktinių įgūdžių ir patirties, kurios reikalauja darbdaviai.

 • Menų, dizaino ir technologijų (Arts, Design and Technology);
 • Verslo, kompiuterijos ir teisės (Business, Computing and Law);
 • Edukologijos, sveikatos ir mokslų (Education, Health and Sciences).

Derbis – miestas, klestintis tiek ekonominiu, tiek ir kultūriniu požiūriu. Tai gyvybinga, multikultūrinė vieta, puoselėjanti inovaciją ir technologijas. Ne veltui šiame mieste įsikūrė tokios kompanijos, kaip Rolls-Royce, Toyota ar Bombardier. Mieste gyvena apie 240 000 žmonių. Už 20 km nuo Derbio yra Notingamo miestas. Londoną nuo Derbio skiria maždaug apie 180 km.

Derbio miesto kultūrinis gyvenimas gan įvairus. Čia veikia Derbio dramos teatras, kino teatras. Kas ketverius metus mieste organizuojamas Menų bei fotografijos festivalis. Jaunimas mielai lanko įvairius sporto klubus (kriketo, futbolo ir kt.). Šalia didelių prekybos centrų, turgų, šiame mieste sėkmingai gyvuoja jaukios parduotuvėlės.

Universitetui priklauso 2 miesteliai. Nors pagrindinis įsikūręs Derbio miesto pakraštyje, studentų bendrabučiai išsidėstę tarp miesto centro ir universiteto miestelio. Taigi pėsčiomis lengva pasiekti abi vietas. Kitas universiteto miestelis yra Bukstone (Buxton). Tai gražus, mažas ir savitas miestelis, esantis Nacionalinio parko pakraštyje. Studentų bendrabučiai įsikūrę pačiame šio miestelio centre.

Patogiausia skristi į Birmingamo oro uostą. Iš čia į Derbį traukiniu nuvyksite per 45 min. Iš Derbio traukinių stoties į studentų miestelius reguliariai kursuoja autobusai. Tad per 15 min autobusu pasieksite universitetą.

Derbio universitete veikianti studentų sąjunga (DUSS) organizuoja ne tik pirmakursių krikštynas, bet ir daug įvairių kas savaitinių renginių. Sąjunga įkūrusi akademiją (kurią suprojektavo Derbio architektūros dizaino studentai), turi savo barą, kavos parduotuvę. Jaunimui sudaroma daugybė galimybių įsitraukti į studentų sąjungos veiklą: galima dirbti visu ar puse etato, galima tapti programos atstovu, dirbti savanoriu ar fondo valdytoju. Čia savo vietą ras kiekvienas!

Universitete veikia 36 skirtingi sporto klubai. Siekiant atnaujinti universiteto Bukstono ir Derbio miestelių sporto įrangą buvo investuota daugiau nei 3 milijonai svarų: įrengta laipiojimo siena (Bukstone), nauja fitneso patalpa, restauruota sporto salė, apšviesta visa lauko teritorija.

 • Kathryn Jeffs – BBC Frozen Planet prodiuserė;
 • Matt Warwick – buvęs žurnalo Loaded redaktorius;
 • Alan Hill –  daug apdovanojimų gavęs virtuvės šefas, Devonshire Arms on the Chatsworth Estate virtuvės savininkas;
 • Lorna Steel – Istorijos muziejaus paleontologijos kuratorė.

Atsiliepimai apie studijas Didžiojoje Britanijoje