University of Bedfordshire

Home / Studijos Didžiojoje Britanijoje / University of Bedfordshire

Kodėl verta rinktis šį universitetą?

 • Universitete dirba daug puikių specialistų, kurie yra pelnę valstybines mokslo stipendijas ar apdovanojimus už indėlį į mokymą ir mokymąsi.
 • Apie 92 proc. baigusiųjų universitetą dirba arba toliau tęsia studijas.
 • Universitetas turi 180 mln. svarų vertės mokymosi įrangą ir skyrė kelis milijonus svarų universiteto patalpoms atnaujinti.
 • Studentams skiriamos stipendijos, pašalpos.
 • Universitete mokosi daugiau kaip 24 tūkst. studentų iš daugiau kaip 100 pasaulio šalių.
 • Universitetas yra 25-as (iš 98) mados ir tekstilės sričių universitetų.

 

Teikiant paraišką į šį universitetą,  IELTS egzamino pažymėjimas nėra privalomas.

Universitetas yra sparčiai augantis, modernus, puikiai žinomas visame pasaulyje, turintis šešis filialus šiauriniame Londone, įgaunantis vis didesnę pasaulinio lygio reputaciją ir yra įsipareigojęs maloniai priimti studentus iš viso pasaulio. Šiuo metu jame studijuoja 24 000 studentų iš daugiau nei 100 įvairių pasaulio šalių.

Universiteto studentus džiugina tai, kad net 92% absolventų norimą darbą gauna per šešis mėnesius nuo studijų baigimo.

Universitete įkurtas Studijų kokybės centras, kuris rūpinasi aukšta teikiamų studijų kokybe. Centras ieško geriausių mokymo ir vertinimo praktikų, kurias būtų galima pritaikyti universitete, skatina dėstytojus naudotis naujausiais mokymo metodais ir technologijomis, kuria naujas ir tobulina senąsias studijų programas, organizuoja darbuotojų ugdymo seminarus, atlieka akademinius tyrimus ir dalijasi jų rezultatais su partneriais, studentais bei plačiąja visuomene, analizuoja studentų apklausas, priima įvairius pasiūlymus ir juos svarsto.

Universitetas siekia, kad visi galėtų pasinaudoti galimybe įgyti kokybišką aukštąjį mokslą. Sudaryta daugiau nei 3 000 bendradarbiavimo sutarčių su įvairiomis pasaulio kompanijomis, kuriose studentai gali atlikti praktikas, o vėliau – ir įsidarbinti. Šioje mokykloje veikiantis Karjeros konsultavimo centras studentus ruošia darbo pokalbiams, padeda rasti darbą, atitinkantį jų kvalifikaciją ir poreikius.

 • Verslo mokykla (Business School);
 • Meno, technologijų ir mokslo fakultetas (Creative Arts, Technologies and Science);
 • Pedagogikos, sporto ir turizmo fakultetas (Education, Sport and Tourism);
 • Sveikatos ir socialinių mokslų fakultetas (Health & Social Sciences).

Bedfordshire universitetas įsikūręs Lutono ir Bedfordo miestuose. Lutonas yra didžiausias miestas Bedforšyre, apsuptas gražių šiaurinių Čilterno kalvų. Lutoną nuo Londono skiria vos 50 kilometrų, o Bedfordas nuo sostinės nutolęs maždaug per 90 km.

Geriausiai skristi tiesiogiai į Lutono oro uostą. Iš čia viešuoju transportu iki universiteto nuvyksite per 5 minutes, nes šiuos objektus skiria tik 5 kilometrų atstumas.

Lutonas ir Bedfordas –  gyvybingi bei studentų šurmulio pilni miestai, kuriuose tikrai nenuobodžiausite. Jums tereikės atrasti noro ir skirti laiko, kad galėtumėte įsilieti į miesto gyvenimą ir viską patirti. Lutone veikia gerai žinomas poilsio kompleksas „Galaxy“, kuris siūlo 11 erdvių kino salių, 16 boulingo takelių, bingo salę.

 • Becky Jago – vienos iš Anglijos televizijų žinių pranešėja;
 • Stephen Kelman – novelių kūrėjas, pelnęs nemažai apdovanojimų.

Atsiliepimai apie studijas Didžiojoje Britanijoje