University of East London

Home / Studijos Didžiojoje Britanijoje / University of East London

Kodėl verta rinktis šį universitetą?

 • Jau daugiau nei 100 metų teikia aukštos kokybės studijas studentams iš viso pasaulio.
 • Apie 87 proc. studentų, baigusių universitetą, per 6 mėn. susiranda darbą pagal specialybę arba tęsia studijas.
 • Universitetas didžiuojasi dviem itin moderniais studentiškais miesteliais su pačia naujausia infrastruktūra.
 • Universitetas užima 1 vietą Anglijoje pagal psichologijos srityje atliekamus tyrimus.
 • Tarptautinė aplinka: studijuoja daugiau nei 19 000 studentų iš 120 šalių.

 

Teikiant paraišką į šį universitetą, reikalingas IELTS egzamino pažymėjimas. Registruokis į mūsų organizuojamus IELTS egzamino kursus!

Tai yra šiuolaikinis universitetas, įsikūręs Anglijos sostinės Londono rytinėje pusėje, dviejuose moderniuose studentiškuose miesteliuose – Docklands ir Stratford.

Šis universitetas turi daugiau nei šimtmečio istoriją ir iki pat šių dienų siūlo aukštos kokybės studijas, platų programų pasirinkimą, perspektyvias karjeros galimybes ir įdomius studijų metus.

Visose universiteto programose įdiegtas patyriminis mokymasis leidžia studentams įgyti darbinę patirtį studijų metu. Tolimesnį absolventų tobulėjimą skatina universitete įkurtas Karjeros centras, kuris teikia praktinius patarimus studentams ir padeda susirasti darbo bei praktikos vietas įžymiose kompanijose ir organizacijose, tokiose kaip Marks and Spencer, Diesel, Financial Times, Amnesty International ir t.t.

Universitetas didžiuojasi itin moderniais studentiškais miesteliais, kuriuose kiekvienas studentas randa viską savo poreikiams patenkinti – biblioteką, kuri dirba 24 val. per parą, sporto aikšteles, kavines, laisvalaikio leidimo vietas ir kt. Universiteto studentų sąjunga siūlo įvairius klubus ir judėjimus, prie kurių gali prisijungti kiekvienas norintysis.

 • Architektūros, kompiuterinių mokslų ir inžinerijos mokykla (Architecture, Computing and Engineering);
 • Menų ir skaitmeninių industrijų mokykla (Art and Digital Industries);
 • Cass edukologijos ir bendruomenių mokslo mokykla (Cass School of Education and community);
 • Sveikatos, sporto ir biomokslų mokykla (Health, Sport and Bioscience);
 • Psichologijos mokykla (Psychology);
 • Karališkoji Docs verslo ir teisės mokykla (Royal Docks School of Business and Law);
 • Socialinių mokslų mokykla (Social Sciences).

Londonas – nuostabus didmiestis miesto šurmulį mėgstančiam jaunimui. Londone rasite gausybę kultūrinių renginių, įdomių pramogų ir gražių laisvalaikio leidimo vietų, parkų, kavinių. Piknikai, naktiniai klubai, sportinė veikla – šiam niekad nemiegančiam didmiesčiui netrūksta nieko. Universiteto miesteliai įsikurę netoli Londono centro, keliaudami metro užtruksite apie 30 min. Studentų miesteliai įsikūrę gražiose vietovėse su žaliuojančiais parkais, multikultūrine aplinka ir jaukiomis kavinėmis.

Londonas turbūt lengviausiai pasiekiamas miestas, keliaujant iš Lietuvos. Galima skristi į bet kurį oro uostą: Heathrow, Lutono, Stanstedo ar Gatviko. Į universitetą nuvažiuosite autobusu, traukiniu ar metro. Kelionė, priklausomai nuo oro uosto, užtruks nuo valandos iki trijų.

Ieškantiems įdomaus ir įvairaus laisvalaikio atsiveria plačios Londono galimybės. Didmiestyje gausu kultūrinių renginių, veikia daug teatrų, muziejų. Naktinis Londonas maloniai nustebins pramogomis ir linksmybėmis: naktiniai klubai, smagūs barai, pilnos gatvės įdomių žmonių. Londone veikia daugybė sporto ir sveikatingumo centrų, socialinių klubų. Mėgstantys gamtą tikrai atras pamėgtas vietas gražiuose parkuose.

Atsiliepimai apie studijas Didžiojoje Britanijoje