University of East Anglia

Home / Studijos Didžiojoje Britanijoje / University of East Anglia

Kodėl verta rinktis šį universitetą?

  • Patenka tarp 20 geriausių Jungtinės Karalystės universitetų.
  • lgametė patirtis, profesionalus personalas, nuolatinės investicijos tiek į technologijas, tiek į mokslo inovacijas sukuria itin palankią aplinką mokytis ir puikias galimybes tobulėti.
  • Aktyvus visuomeninis gyvenimas: studentų sąjunga organizuoja įvairius sporto renginius, veikia universiteto radijo stotis, netgi televizijos kanalas.

 

Teikiant paraišką į šį universitetą, reikalingas IELTS egzamino pažymėjimas. Registruokis į mūsų organizuojamus IELTS egzamino kursus!

UEA 2016 m. D. Britanijos universitetų reitinguose vis dar užima aukštas vietas ir neapleidžia lyderio pozicijų.

Šis universitetas užima TOP 7 vietą tarp geriausių D. Britanijos universitetų bei patenka į 1 proc. geriausių pasaulio universitetų sąrašą. Universitete studijuoja apie 15 tūkst. studentų iš pačių įvairiausių pasaulio šalių.

Universitetas siūlo rinktis iš plačios studijų programų įvairovės: apskaita, architektūra, menas ir dizainas, verslas, vadyba ir rinkodara, informatika, ekonomika, švietimas, mokymas, humanitariniai mokslai, meno sritys, kalbos, teisė, tarptautiniai santykiai, psichologija, taip pat kelionių, turizmo ir renginių verslas.

  • Menų ir humanitarinių mokslų fakultetas  (Faculty of Arts and Humanities);
  • Medicinos moklsų fakultetas (Faculty of Medicine and Health Science);
  • Technologijų fakultetas (Faculty of Science);
  • Socialinių mokslų fakultetas (Faculty of Social Sciences).

Universitetas įsikūręs puikioje vietoje, Noridžo mieste, esančiame prie Vensumo upės rytų Anglijoje. Šiame mieste gyvena daugiau nei 200 tūkst. gyventojų. Jame rasite tradicinę britišką architektūrą, senovinius pastatus bei modernias, jaunimo mėgstamas vietas. Be to, yra galimybė studijuoti Liverpulio ir Londono UEA miesteliuose.

Iš Kauno arba Vilniaus oro uosto patogiausia skristi į Stanstedo oro uostą Londone. Universitetas įsikūręs vienoje vietoje, netoli Noridžo miesto centro (iki jo vos 5 min kelio pėsčiomis).

Noridžo miestas garsėja įdomiu kultūriniu ir spalvingu naktiniu gyvenimu. Šiame mieste vyksta daug įvairių sporto ir muzikos renginių, kuriuos organizuoja universiteto studentų sąjunga.  Be to, ieškantys aktyvesnės kultūrinės ar socialinės veiklos gali nuvykti į sostinę Londoną, iki jo vos dvi valandos kelio.

  • Lordų rūmų narė Baroness Amos;
  • politikai: Alvin Bernard, Mathias Cormann, Daphrosa Gahakwa;
  • novelistas Tash Aw.

Atsiliepimai apie studijas Didžiojoje Britanijoje