University for the Creative Arts

Home / Studijos Didžiojoje Britanijoje / University for the Creative Arts

Kodėl verta rinktis šį universitetą?

 • Tai antras pagal dydį menų universitetas D. Britanijoje.
 • Pagal architektūros specialistų paruošimą universitetas yra 5-oje vietoje (Guardian).
 • Daugiau nei 94 proc. studentų per pusę metų nuo studijų baigimo įsidarbina arba tęsia studijas toliau.
 • Daugelis absolventų dirba stambiausiose įmonėse: EA Games, Gucci, Nike, Sony ir kt.
 • Dirba puikūs, didžiulę praktinę patirtį sukaupę dėstytojai.

 

Teikiant paraišką į šį universitetą, reikalingas IELTS egzamino pažymėjimas. Registruokis į mūsų organizuojamus IELTS egzamino kursus!

Kūrybinių industrijų universitetas – specializuota aukštoji mokykla. Studentams siūlomos meno, architektūros, dizaino, mados, komunikacijų, grafikos ir žiniasklaidos meno studijų programos.

Universitetui priklauso penki studentiški miesteliai, įsikūrę Kenterberyje, Ročesteryje, Meidstone, Epsome ir Farnhame. Šiuo metu čia mokosi 7 000 studentų iš Didžiosios Britanijos ir kitų pasaulio šalių (tarp jų ir iš Lietuvos).

Tobulėti ir kurti skatina unikali aplinka: bendraminčiai gali kartu dalyvauti kūrybiniame procese – organizuoti parodas, fotosesijas, drauge dirbti įvairiose dirbtuvėse. Taip dalijamasi idėjomis, pasisemiama įkvėpimo. Įvairių kursų studentai skatinami bendrauti: talentingi menininkai mokosi su būsimais kinematografininkais, o dizaineriai dirba drauge su architektais. Taip jaunimas pasisemia žinių iš daugybės jiems prieinamų disciplinų.

Universitete veikiančio Karjeros ir įdarbinimo centro paslaugomis gali naudoti visi studentai. Centras organizuoja seminarus ir praktines sesijas, konsultuoja įsidarbinimo ir patirties kaupimo klausimais. Taip pat skelbia apie galimybes atlikti praktiką,  tapti vienos ar kitos sferos specialisto asistentu. Centre kaupiama duomenų bazė, kurioje studentai gali ieškoti laisvų darbo vietų.

Kūrybinių industrijų universitetas bendradarbiauja su daugeliu gerai žinomų kompanijų: Alexander Mc QueenApple; BBC; Comme Des GarconsEA GamesGucciMulberryNike; Philips DesignRidley Scott AssociatesSonyRoyal Opera HouseTate Modern; The Times (Didžioji Britanija); Versace; Virgin ir Vogue (Didžioji Britanija).

Šioje mokykloje dirbantys dėstytojai tikri profesionalai, puikūs specialistai, turintys didelę patirtį kūrybinių industrijų srityje. Jų dėka universitete dėstomos programos yra šiuolaikiškos, aktualios, atitinka dabartinio pasaulio poreikius.

 • Kino ir žiniasklaidos mokykla (School of Film and Media);
 • Mados mokykla (School of Fashion);
 • Menų mokykla (School of Fine Art);
 • Komunikacijos ir dizaino mokykla (School of Communication Design);
 • Architektūros mokykla (School of Architecture);
 • Amatų ir dizaino mokykla (School of Crafts and Design);
 • Tęstinių studijų mokykla (School of Further Education).

Universitetas yra išsidėstęs per penkis studentiškus miestelius. Mokyklos aplinka išsiskiria puikia kūrybine atmosfera ir draugiška aplinka: čia studentai bendrauja, dalijasi idėjomis, leidžia laiką kartu. Visi miesteliai aprūpinti reikiama infrastruktūra – nestinga parduotuvių, kavinių, veikia sporto ir sveikatingumo centrai. Be to, su traukiniu ar autobusu studentai gali lengvai nuvykti į netoliese esantį Londoną.

Patogiausia skirsti į pasirinktą Londono oro uostą, o iš ten vykti į Londono traukinių stotį, iš kurios galima patogiai pasiekti bet kurį studentų miestelį. Priklausomai nuo pasirinktos Londono traukinių stoties kelionė užtrunka nuo 45 min. iki 1,5 val.

Kenterberis (Canterbury)

Iš Londono (St. Pancras Station) į Kenterberį (West Station) greitasis traukinys vyksta kas valandą. Kelionė trunka apie 55 min. Iš Londono (Victoria Station) į Kenterberį (East Station) kelionė užtruks apie 85 min. Iš Londono (Charing Cross arba Waterloo East Station) į Kenterberį (West Station) nuvažiuosite maždaug per 90 min.

Epsomo miestelis (Epsom)

Epsomo miestelį taip pat patogiausia pasiekti iš Londono. Iš Waterloo arba Viktorijos traukinių stoties (Londonas) į Epsomą kursuoja National Rail traukiniai.

Farnhamas (Farnham)

Į Farnhamą traukinys vyksta iš London Waterloo traukinių stoties.

Meidstonas (Maidstone)

Traukinys iš Londono Viktorijos traukinių stoties vyksta į Meidstono stotį.

Ročesteris (Rochester)

Į šį miestą vyksta traukinys iš Londono Viktorijos traukinių stoties.

Visuose universiteto miesteliuose studentams siūloma gausybė pramogų. Netrūksta kavinių, barų, restoranų ir naktinių klubų. Jaunimas, gyvenantis aktyvų kultūrinį gyvenimą, gali lankyti  teatrus, muziejus. Mėgėjų apsipirkti laukia didžiulis parduotuvių pasirinkimas.

 • dizaineriai: Zandra Rhodes ir Karen Millen;
 • kinematografininkai ir animatoriai, Oskarų laureatai: Suzie Templeton, Daniel Greaves ir Michael Dudok De Wit .

Atsiliepimai apie studijas Didžiojoje Britanijoje