University College Birmingham

Home / Studijos Didžiojoje Britanijoje / University College Birmingham

Kodėl verta rinktis šį universitetą?

 • Mažas, draugiškas, specializuotas universitetas, kuriame mokosi daugiau kaip 7 500 studentų.
 • Daugiau kaip 100 milijonų svarų investuota į studentams skirtą universiteto įrangą.
 • Universitetas siūlo puikias praktikos galimybes tiek D. Britanijoje, tiek visame pasaulyje.
 • Studentai turi galimybę nemokamai mokytis įvairių kalbų Modernių kalbų centre.
 • Dauguma specialybių yra akredituotos pačio Birmingamo universiteto.

 

Teikiant paraišką į šį universitetą, IELTS egzamino pažymėjimas nebūtinas.

UCB – tai nedidelė, specializuota aukštoji mokykla, įsikūrusi viename didžiausių Anglijos miestų. Studijų metu stengiamasi atkreipti dėmesį į kiekvieną studentą ir kurti studijas, pritaikytas prie jo poreikių. Mokykla siūlo jaukią mokymosi aplinką, profesionalius dėstytojus ir įdomų mokymąsi.

Birmingamo kolegija, buvusi Birmingamo maisto, turizmo ir kūrybinių studijų kolegija (College of Food, Tourism and Creative Studies), siūlo įvairias turizmo, svetingumo, kulinarijos meno ir vadybos sričių aukštojo mokslo studijų programas. Visiems atvykstantiems studentams organizuojama orientacinė savaitė, skirta jaunuoliams, kurie pirmą kartą atvažiavo studijuoti į Jungtinę Karalystę,  kurių anglų kalba nėra gimtoji.

Svarbu paminėti, jog studentai gali rinktis paruošiamąsias programas (Foundation programme), taip pat bakalauro ir magistrantūros studijas. Visos programos yra skirtos aukšto lygio įgūdžiams lavinti, kurių studentams prireiks bet kurioje darbo komandoje.

 • Verslo fakultetas (BusinessSchool);
 • Edukologijos ir bendruomenės fakultetas (School of Education and Community);
 • Maisto koledžas (College of Food);
 • Priėmimų ir renginių planavimo fakultetas (School of Hospitality and Events Management);
 • Turizmo fakultetas (School of Tourism);
 • Sporto ir kūrybinių paslaugų fakultetas (School of Sports and Creative Services).

Birmingamas yra vienas didžiausių Anglijos miestų, antras po Londono. Mieste įsikūrę net 5 universitetai, tad studentai šiame mieste ras visas jaunimo mėgstamas vietas, laisvalaikio leidimo būdus bei galės mėgautis didmiesčio gyvenimo stiliumi. Birmingamas taip pat džiaugiasi didžiausiu Europoje prekybos ir pramogų centru Star City, kuriame galima rasti viską, ko tik reikia.

Kauno „Raynair“ oro linijų lėktuvai skraidina tiesiai į Birmingamo oro uostą. Iš Vilniaus oro uosto  „Wizzair“ oro linijų lėktuvai skrenda (tiesiogiai) į Londono Lutono oro uostą. Iš jo traukiniu per 2 val. galima nuvažiuoti į Birmingamo New Street geležinkelio stotį.

Nuo studentų bendrabučių iki koledžo bei pagrindinių miesto pramogų ir apsipirkimo vietų tėra vos 15 min kelio. Studentai, mėgstantys sportą, gali pasirinkti norimą sporto šaką: futbolą, ledo ritulį, tenisą, krepšinį, regbį ar skvošą. Studentai taip pat gali naudotis ir Birmingamo universiteto Munrow sporto centru, kuriame įrengtas baseinas, treniruokliai, laipiojimo siena.

Atsiliepimai apie studijas Didžiojoje Britanijoje