The University of Law

Home / Studijos Didžiojoje Britanijoje / The University of Law

Kodėl verta rinktis šį universitetą?

  • Reitinge TOP 1 pagal 2016 m. studentų pasitenkinimą universitetu – 97 proc. (Nacionalinė studentų apklausa, 2016).
  • 97 proc. absolventų įsidarbina per 9 mėn. po studijų baigimo (2014/2015 m.).
  • Bakalauro studentai mokomi suprasti, kaip teisė taikoma tiek akademiškai, tiek realiose situacijose.
  • Tai daugiausiai teisininkų paruošiantis universitetas D. Britanijoje.

 

Teikiant paraišką į šį universitetą, reikalingas IELTS egzamino pažymėjimas. Registruokis į mūsų organizuojamus IELTS egzamino kursus!

The University of Law – tai privatus universitetas ir didžiausia teisės mokykla D. Britanijoje, turinti 8 filialus ir teikianti teisinį išsilavinimą, apmokymus specialistams bei tęstinio ir profesinio tobulinimosi kursus advokatams.

Universitetas išsiskiria aukštais mokymo standartais, gera reputacija, inovatyvumu ir moderniais mokymo metodais. Studentai mokomi ne tik teorijos, bet ir pratinami nuo pirmųjų kursų spręsti realias šiuolaikinės visuomenės problemas ir iššūkius ir dalyvauti realiame bylų tyrime, atstovauti realius klientus. Inovatyvios studijų programos sudarytos taip, kad studentai taptų savimi pasitikintys teisininkai, kurie galėtų konkuruoti greitai kintančioje visuomenėje ir teikti kokybiškas teisines paslaugas.

Universiteto dėstytojai – kvalifikuoti ir patyrę teisės specialistai, kurie geba paskaitų metu perteikti savo sukauptas žinias. Studijų metu studentai turi asmenines konsultacijas su dėstytojais bei mokosi mažose studijų grupėse, būtent todėl šį universitetą renkasi daugiausia būsimų teisininkų D. Britanijoje.

  • Teisės (Law);
  • Verslo (Business).

Londonas – Anglijos sostinė ir kultūros centras, garsėjantis renginių, istorinių ir kultūrinių objektų gausa ir spalvingu naktiniu gyvenimu. Šiame didingame mieste gyvena daugiau nei 13 milijonų žmonių. Studijuojantis jaunimas turi puikias sąlygas dirbti, pramogauti, plėsti akiratį ir mėgautis įvairiaspalviu ir įdomiu kultūriniu gyvenimu viename iš didžiausių pasaulio miestų. Universitetas įsikūręs pačioje Londono širdyje, Bloomsbury centre. Studentai taip pat turi galimybę studijuoti  universiteto filialuose: Birmingeme (Birmingham),  Lidse (Leeds),  Bristolyje, Česteryje (Chester), Ekseteryje (Exeter), Gilforde (Guildford) ir Mančesteryje.

Universitetą galima pasiekti iš bet kurio taško tiek autobusu, tiek traukiniu, tiek metro. Artimiausi oro uostai: Heathrow; Gatwick; Stansted, London City Airport, London Luton.

Tiek universitetas, tiek miestas studentams gali pasiūlyti begalę įvairių veiklų, pramogų ir laisvalaikio leidimo būdų: sportas, kultūrinė veikla, muzikiniai festivaliai, socialinės veiklos grupės, pasivaikščiojimai parkuose, didelės parduotuvės, įdomios miesto gatvės ir daug kitų įdomių lankytinų Londono vietų.

Atsiliepimai apie studijas Didžiojoje Britanijoje