Teesside University

Home / Studijos Didžiojoje Britanijoje / Teesside University

Kodėl verta rinktis šį universitetą?

 • Net 89 proc. universiteto studentų rekomenduoja šį universitetą kitiems (National Student Survey, 2015).
 • Universiteto slaugos programos yra vienos geriausių tarp D. Britanijos universitetų.
 • Universitetas į fakultetų infrastruktūrą investavo net 260 milijonų svarų.
 • Daugelio sričių studentai turi galimybių atlikti praktiką ir įgyti patirties vienose iš didžiausių įmonių: BBC, Aston Martin, HSBC, Vodafone ir kt.
 • TOP 3 pagal studentų pasitenkinimo reitingus tarptautiniu mastu.
 • 100 proc. studentų patenkinti menų, kriminologijos studijų programomis (National Student Survey, 2016).
 • TOP 1 Jungtinėje Karalystėje slaugos studijų programose, TOP 2 Anglijoje ir Velse teisės studijų programose bei TOP 20 animacijos studijų programose tarptautiniu mastu.

 

Teikiant paraišką į šį universitetą, reikalingas IELTS egzamino pažymėjimas. Registruokis į mūsų organizuojamus IELTS egzamino kursus!

Oficialiai universitetas įsteigtas 1930 m. Midlsbro mieste, Anglijos šiaurės rytuose. Šiuo metu universitetas yra vienas moderniausių Anglijoje ir patenka į 10 proc. geriausių pasaulio universitetų sąrašą.

Čia siūlomas platus specialybių pasirinkimas: nuo animacijos iki teisės, nuo verslo, sveikatos studijų iki sporto ir inžinerijos. Midlesbro ir Darlingtone įkurtuose universiteto miesteliuose mokosi apie 22 000 jaunuolių iš daugiau nei 100 pasaulio šalių.

Universitetas gali didžiuotis modernia infrastruktūra. Per pastaruosius metus ši mokykla investavo 200 mln. svarų sterlingų. Puikiai įrengtoje, šiuolaikiškoje bibliotekoje saugoma tūkstančiai leidinių. Norėdami tinkamai pasiruošti paskaitoms ar susirasti reikiamos medžiagos studentai naudojasi kompiuterių klasėmis. Kiekvienas gali lankytis sporto ir sveikatos centre.

Daug dėmesio skiriama studentų praktikai. Universitetas palaiko glaudžius ryšius su dauguma stambiausių miesto ir šalies įmonių. Studentai jose turi galimybę atlikti praktiką ir įgyti darbo patirties dar studijų metu. Sudaryta atskira programa, kuri remia jaunuosius verslininkus, siekiančius įgyvendinti savo idėjas. Per pastaruosius metus padėta įgyvendinti ir plėtoti net 300 verslo idėjų, sukurta per 600 darbo vietų.

 • Menų ir žiniasklaidos mokykla (School of Arts and Media);
 • Kompiuterijos ir matematikos mokykla (School of Computing and Mathematics);
 • Sveikatos ir socialinės rūpybos mokykla (School of Health and Social Care);
 • Tiksliųjų mokslų ir technologijos mokykla (School of Science and Technology);
 • Socialinių mokslų ir teisės mokykla (School of Social Sciences and Law);
 • Teesside verslo mokykla (Teesside Business School).

Teesside universitetas įsikūrės Midlsbro mieste. Šis miestas nuo seniausių laikų laikomas vienu iš Anglijos pramoninių centrų. Midlsbro gali pasigirti pasaulinio lygio kultūriniu gyvenimu, aktyviu pramogų pasauliu ir, žinoma, išskirtiniu universitetu.

Patogiausia į Midlsbro nuvažiuoti iš Daramo Tisos Slėnio (Tees Valley) oro uosto. Iš šio oro uosto galima pasiekti daugelį Didžiosios Britanijos ir Europos oro uostų. Iš Lidso ir Niukaslo miestų į Midlsbro traukiniu galima nuvykti maždaug per 2 val. Kelionė iš Londono į Midlsbro užtruktų apie 3 val.

Kiekvienas šio universiteto studentas be didelio vargo atras mėgstamos veiklos ir smagių pramogų. Midlsbro miestas turtingas teatrų ir muziejų. Viena žinomiausių vietų yra Modernaus meno muziejus. Mieste ir jo apylinkėse organizuojama daugybė meno ir muzikos festivalių. Mėgstantys naktinį gyvenimą galės lankytis miesto kavinėse, baruose ir naktiniuose klubuose. Sporto mėgėjai ir sveikatingumo šalininkai tikrai suras norimos veiklos: tiek mieste, tiek universiteto miestelyje veikia baseinai, teniso kortai, įrengtos futbolo ir krepšinio aikštelės.

 • kompanijos „Aston Martin“ dizaino direktorius Marek Reichman;
 • filmo „Avatar“  grafinio dizaino atsakingasis vadovas Andrew Lomas.

Atsiliepimai apie studijas Didžiojoje Britanijoje