Southampton Solent University

Home / Studijos Didžiojoje Britanijoje / Southampton Solent University

Kodėl verta rinktis šį universitetą?

  • Universiteto jūrinės programos vertinamos kaip vienos geriausių visame pasaulyje.
  • Studentų buriavimo komanda yra tapusi pasaulio čempione.
  • Daugiau nei 90 proc. studentų tęsia studijas arba sėkmingai įsidarbina.
  • Universitetas kasmet finansuoja daugiau nei 40 startuolių (start-ups) studentų.

 

Teikiant paraišką į šį universitetą, reikalingas IELTS egzamino pažymėjimas. Registruokis į mūsų organizuojamus IELTS egzamino kursus!

Universiteto istorija siekia 1856-uosius, kada buvo įkurta privati menų mokykla. Vėliau ji tapo nepriklausoma aukštojo mokslo institucija, 2005 metais pavadinta Solent universitetu. Ši mokymo įstaiga – tai ne tik universitetas, tai neatsiejama visuomenės, mokslo ir verslo pasaulio dalis.

Glaudus ryšys su pramonės įmonėmis, nuolatinės pastangos gilinti specializuotas žinias ir kiti dalykai universitetą apibūdina kaip mokyklą, gebančią paruošti aukštos kvalifikacijos specialistus.

Nors universitetas dar pakankamai jaunas, jo vardas jau plačiai žinomas dėl pažangių taikomųjų mokslinių tyrimų. Nuo 1992 m. universitetui suteikta daugiau nei 100 mokslo apdovanojimų. Apie universitetą puikiai atsiliepia jo absolventai. Ši aukštoji mokykla garsėja savo aktyvia bendruomene. Dabar čia studijuoja 17 000 jaunuolių.

Vienas pagrindinių universiteto tikslų – mokyti šiuo metu svarbiausių dalykų, pateikti mokslo aktualijas ir naujoves. Ruošiant studijų programas atsižvelgiama į darbo rinkoje vyraujančias tendencijas ir poreikius. Mokslus baigusiems studentams nėra sunku įsidarbinti, nes įgytas išsilavinimas atitinka keliamus reikalavimus ir pateisina darbdavių lūkesčius.

Jeigu ieškai aukštosios mokyklos, kurioje galėtum gauti puikų išsilavinimą, kurioje akademinės žinios neatsiejamos nuo realaus gyvenimo patirties, šis universitetas – puikus pasirinkimas.

  • Verslo ir sporto fakultetas (Faculty of Business, Sport and Enterprise);
  • Socialinių mokslų ir kūrybinės pramonės fakultetas (Faculty of Creative Industries and Society);
  • Laivybos ir technologijų fakultetas (Faculty of Maritime and Technology).

Sautamptono miestas yra gyvybingas, jį galima apibūdinti kaip kultūros, pasilinksminimo, naktinio gyvenimo ir apsipirkimo centrą. Nuo jo iki Londono vos valanda kelio, taip pat netoli yra ir Portsmuto, Bornemuto ir Vinčesterio miestai.

Iš Lietuvos galima rasti tiesioginių skrydžių į Sautamptoną, tačiau pigiau ir paprasčiau skrisiti į Londoną, iš kur universitetas lengvai pasiekiamas autobusu ar traukiniu.

Nuobodžiauti šiame universitete tikrai nebus kada! Studentai turi galimybę rinktis iš įvairiausių veiklų ir smagiai bei turiningai praleisti laisvalaikį: universitete veikia daugiau nei 40 sporto klubų bei kitų sričių būrelių. Mieste galima aplankyti daug meno galerijų, muziejų, kino teatrų, pasivaikščioti gražiuose parkuose.

  • 2008 m. vasaros olimpinių žaidynių aukso medalininkas Paul Goodison;
  • mados fotografas Jack Eames.

Atsiliepimai apie studijas Didžiojoje Britanijoje