Queen Mary University of London

Home / Studijos Didžiojoje Britanijoje / Queen Mary University of London

Kodėl verta rinktis šį universitetą?

  • Patenka tarp 100 geriausių pasaulio universitetų
  • Priklauso geriausių UK universitetų grupei (Russel Group)
  • 8 Nobelio premijų laureatai tarp studentų ir personalo
  • Daugiau nei 400 darbdavių kas metus aplanko universitetą
  • Vienos didžiausių laboratorijų visoje Europoje

 

Teikiant paraišką į šį universitetą, reikalingas IELTS, CAE egzamino pažymėjimas. Registruokis į mūsų organizuojamus IELTS egzamino kursus!

Oficialiai universiteto statusą gavo dar 1887 metais, o dabar savo studentams gali pasiūlyti net 240 programų trijuose fakultetuose – humanitarinių ir socialinių mokslų, mokslo ir inžinerijos bei medicinos ir odontologijos.

Londone įsikūręs universitetas pasižymi studentų ir personalo įvairove – čia mokosi ir dirba daugiau nei 162 tautybių žmonės. Taip pat studentai turi galimybę praturinti savo studijas ir semestrą ar visus metus praleisti kitame pasaulio universitete – Australijoje, Kanadoje, Japonijoje, Naujojoje Zelandijoje, JAV ar Singapūre.

Queen Mary universitetas padeda studentams pradėti savo verslą – prisideda prie jų kuravimo, teikia verslo konsultacijas ir finansavimą.  2016/2017 metais net 45.000 svarų buvo skirtą studentų startuoliams finansuoti.

Karjeros centras  kasmet organizuoja karjeros dienos su geidžiamiausiais darbdaviais tokiais kaip BBC, Burberry, Cancer Research,  eBay, IBM, Rolls Royce, Siemens ir kt. Daugiau nei 93% absolventų dirba arba tęsia studijas, o ką tik įsidarbinusių studentų atlyginimų vidurkis siekia net 24.000 svarų per metus.

  • Mokslo ir inžinerijos – Science and Engineering
  • Humanitarinių ir socialinių mokslų – Humanities and Social Sciences
  • Medicinos ir odontologijos – School of Medicine and Dentistry

Londonas – nuostabus didmiestis miesto šurmulį mėgstančiam jaunimui. Londone rasite gausybę kultūrinių renginių, įdomių pramogų ir gražių laisvalaikio leidimo vietų, parkų, kavinių. Piknikai, naktiniai klubai, sportinė veikla – šiam niekad nemiegančiam didmiesčiui netrūksta nieko.

Londoną patogu pasiekti iš bet kurio Lietuvos miesto. Pagrindiniai universiteto campusai įsikūrę pačiame centre –  antroje zonoje.

Universitetas turi savo kino teatrą, laboratorijas, dramos studiją, observatoriją.

Queen Mary studentų atstovybė viena aktyviausių visoje Didžiojoje Britanijoje. Kasmet organizuoja daugiau nei 300 renginių, pramogoms siūlo apie 200 skirtingų veiklų ir daugiau nei 60 sporto centrų. Yra galimybė steigti savo veiklą.

Universitetas siūlo apie 1200 organizacijų savanorystei skirtingose pozicijose ir sferose. Nuolat bendradarbiauja su skirtingomis įmonėmis taip suteikdamas progą studentams lengviau susirasti darbą.

Atsiliepimai apie studijas Didžiojoje Britanijoje