Lancaster University

Home / Studijos Didžiojoje Britanijoje / Lancaster University

Kodėl verta rinktis šį universitetą?

  • Patenka į geriausių Anglijos universitetų TOP 10-tuką.
  • Net 91 proc. studentų vertina universitetą teigiamai.
  • D. Britanijos šiaurės vakaruose pripažintas geriausiu universitetu, kuris patenka tarp 1 proc. geriausių pasaulio universitetų.
  • Beveik 30 proc. mokslininkų ir dėstytojų, dirbančių universitete, yra iš daugiau nei 60 šalių.
  • 97 proc. absolventų per 6 mėn. po universiteto baigimo sėkmingai susiranda darbą arba pratęsia studijas.

 

Teikiant paraišką į šį universitetą, reikalingas 6,5 IELTS egzamino balas. Registruokis į mūsų organizuojamus IELTS egzamino kursus!

Lancaster universitetas, įsikūręs Anglijos šiaurės vakaruose, teikia aukštos kokybės studijas, organizuoja svarbius mokslinius tyrimus ir suteikia praktikos galimybes didelėse kompanijose.

Nenutrūkstamas bendradarbiavimas su įvairiomis įmonėmis suteikia progą ne tik atlikti praktiką, bet ir galimybę gauti darbą po praktikos.

Šis šiuolaikiškas Didžiosios Britanijos universitetas nenustoja tobulėti, tai įrodo didžiulė 450 milijonų svarų sterlingų investicija į akademines patalpas ir kitas studentų erdves. Tokia investicija ne tik pasiteisino, bet ir buvo įvertinta, 2015 m. – studentų miestelis buvo išrinktas antru geriausiu visoje Anglijoje.

  • Menų ir socialinių mokslų (Art’s and social sciences);
  • Sveikatos ir medicinos (Health and Medicine);
  • Vadybos (Management);
  • Tiksliųjų mokslų ir technologijos (Science and technology).

Lankasteris yra šiauriausias miestas Lankašyre, įsikūręs prie Lune upės. Tai istoriškai įdomus ir tikra britiška kultūra alsuojantis nedidelis miestas. Jame galima rasti didelius prekybos centrus, jaukias kavines ir nuo senų laikų išlikusias išgrįstas gatves bei aikštes.

Mančesterio oro uostas yra arčiausiai Lankasterio universiteto, kuris lengvai pasiekiamas traukiniu arba autobusu. Miesto zonoje ir aplink ją vyrauja populiariausios transporto priemonės – traukiniai, autobusai ir dviračiai. Tai įrodo faktą, jog 2005 m. Lankasteris pateko į Anglijos 6-tuką, kaip labiausiai pritaikytas miestas, naudotis dviračiais, kaip pagrindine transporto priemone.

Lankasteris turi didelį lankytinų istorinių ir kultūrinių vietovių pasirinkimą, todėl pasižymi muziejų įvairove: nuo seno garsėjančiais teatrais ir vietinių pamėgtais barais bei romantika dvelkiančiomis kavinėmis. Laisvalaikio praleidimui pamėgti puikiai įrengti sporto centrai, kuriuose kiekvienas ras sau tinkamą užsiėmimą, nuo pasiplaukiojimo baseinuose iki ledo ritulio arenos. Kadangi Anglija – futbolo šalis, tai Lankasteris ne išimtis, miestas turi savo futbolo komandą – Lancaster City F.C.

Atsiliepimai apie studijas Didžiojoje Britanijoje