Edge Hotel school

Kodėl verta rinktis šią mokyklą?

  • Pati seniausia ir didžiausią patirtį turinti viešbučių valdymo mokykla Jungtinėje Karalystėje, kuri suteikia galimybę nuo pat pirmų studijų metų gilintis į viešbučių valdymo meną.
  • Intensyvios studijos trunka tik 2 metus, po kurių įgysite Essex University bakalauro laipsnį.
  • Mokykla suteikia galimybę studentams gauti iki 3000 svarų stipendiją už visą studijų laikotarpį, jei tėvų pajamos neviršija 25 tūkst. svarų per metus.

 

Teikiant paraišką į šį universitetą, reikalingas IELTS egzamino pažymėjimas. Registruokis į mūsų organizuojamus IELTS egzamino kursus!

Šioje viešbučių vadybos mokykloje studentai galės išmėginti unikalius mokymo metodus ir gauti naudingą patirtį viešbučių valdymo srityje.

Studijuodami intensyvų 2 m. bakalauro laipsnio viešbučių valdymo kursą, studentai tai pat turės galimybę dirbti su aptarnavimo srities profesionalais. Gaunamos žinios yra iškart pritaikomos praktikoje – darbe „Wivenhoe House“ keturių žvaigždučių viešbutyje. Be jokių abejonių, šis intensyvus kursas suteiks reikiamų kompetencijų ir profesinių žinių norint būti sėkmingam viešbučių administravimo ir valdymo versle.

Ši mokykla yra įsikūrusi Esekso apygardoje esančiame Kolčesterio studentų miestelyje, kuris priklauso Essex University. Kolčesteris – seniausias Anglijos istorinis miestas, kuriame gyvena apie 105 000 žmonių. Kolčesterį nuo Londono skiria apie 100 km.

Visus universiteto miestelius iš Londono arba Stanstedo oro uostų galima pasiekti traukiniu per vieną valandą.

Kolčesteris yra seniausias ir vienas gražiausių Britanijos miestelių, siūlantis turiningo ir smagaus laisvalaikio pramogas. Graži gamta, istorinė architekūra, jaunimo susibūrimo vietos ir jaukios kavinės leis džiaugtis gyvenimu ir studijomis.

Atsiliepimai apie studijas Didžiojoje Britanijoje