Cranfield University

Home / Studijos Didžiojoje Britanijoje / Cranfield University

Kodėl verta rinktis šį universitetą?

  • Universitetas patenka į TOP 40 geriausių pasaulio universitetų pagal inžinerines studijas ir į TOP 55 pagal verslo studijas (QS World University Rankings).
  • Ypatingai vertinamos MBA studijos, kurios yra 57 vietoje geriausių universitetų sąraše (FT Global MBA Rankings, 2016). Taip pat puikiai vertinamos aeronautikos, inžinerijos, finansų ir vadybos studijos.
  • Universitetas patenka į TOP 4 Didžiosios Britanijos universitetus pagal profesionalumo ugdymą.
  • Universitetas turi įvairių praktinį ugdymą skatinančių centrų, kurias žymiausios pasaulio kompanijos.
  • Vienintelis universitetas pasaulyje, turintis nuosavą oro uostą, ir galintis pasididžiuoti turintis oro linijų statusą.
  • Universitetas yra gavęs daugybę apdovanojimų už mokslinius nuopelnus: nuo tiksliųjų iki humanitarinių.
  • Itin mažas studentų skaičius lemia didžiulį dėmesį jiems: vienam darbuotojui tenka 5 studentai.

 

Teikiant paraišką į šį universitetą reikalingas IELTS 6,0 egzamino balas.

Cranfield University yra vienas patraukliausių universitetų visoje Anglijoje. Esantis tarp lyderiaujančių universitetų įvairiose studijų kryptyse, šis universitetas išsiskiria savo dalykiškumu ir dėmesiu kiekvienam studentui.

Universitete studijuoja apie 5 tūkst. studentų iš daugiau nei 100 pasaulio šalių. Universitete galima mokytis gynybos ir apsaugos, gamybos, aplinkos ir agrokultūros, aeronautikos, energetikos, transporto sistemų, jūrinių technologijų, chemijos, inžinerijos, balistikos, informatikos, vadybos, inovatyvių technologijų ir marketingo magistro programas.

Universitetas siūlo specifines, kokybiškas ir paklausias studijų programas, kurias besimokant yra gaunamos realios praktinės žinios apie besimokomus dalykus. Universitetas bendradarbiauja su tokiomis kompanijomis kaip Oxfam, Unilever, BP, Airbus, Williams F1, Water Aid, Deloitte, Rolls Royce, Singapore Airlines, kurios į studentus žiūri kaip į potencialius darbuotojus. Verta paminėti, kad universitetas turi vieną iš vos 3 pasaulyje FIA (Automobilių sporto federacijos) pripažintų automobilių bandymo centrų, kuriame yra išbandomas ir Formulės 1 bolidų saugumas ir patvarumas. Taip pat, universitetas turi nuosavą oro uostą, ir gali pasididžiuoti turintis oro linijų statusą.

Universitetas yra Cranfield miestelyje, turinčiame apie 7 tūkst. gyventojų. Miestelis garsėja savo gilia, klasikine britiška kultūra. Universitetas turi padalinį Shrivenham mieste.

Iš Kauno ar Vilniaus patogiausia skristi į Lutono oro uostą, iš kurio autobusu galite nuvykti į Cranfield per valandą per Milton Keynes ar Bedford miestus. Universitetas yra Cranfield miestelio centre.

Netoli Cranfield‘o yra didesni miestai: Milton Keynes ir Bedford. Dėl savo nedidelio dydžio, parduotuves, sporto kompleksus, kavines, barus, knygynus ir kitus laisvalaikio centrus galite pasiekti pėsčiomis. Netoli Cranfield‘o yra didesni miestai: Milton Keynes ir Bedford, kuriuose yra puikios galimybės dirbti ir siekti karjeros. Šalies sostinę Londoną galima pasiekti traukiniu per 40 minučių.

Atsiliepimai apie studijas Didžiojoje Britanijoje