Coventry University

Home / Studijos Didžiojoje Britanijoje / Coventry University

Kodėl verta rinktis Coventry universitetą?

 • Universitetas išrinktas TOP 15 universitetu Didžiojoje Britanijoje pagal Guardian University League Table 2016.
 • TOP 10 pagal studentų pasitenkinimo studijomis rodiklį (Guardian University Guide 2017)
 • Universitetas siūlo platų modernių studijų (pirmosios ir antrosios pakopos) programų – verslo, menų ir dizaino, inžinerijos ir skaičiavimų bei sveikatos ir antropologijos mokslų sričių pasirinkimą.
 • Remiantis „The Times and Sunday Times Good University Guide“ 2016 m. duomenimis, universitetas nominuotas moderniausiu 2016 m. universitetu Didžiojoje Britanijoje.
 • 2002 metais universitete atidaryta skaitmeninio projektavimo laboratorija, žinoma kaip „Bugatti Building“. Pagrindinės jos veiklos sritys: automobilių dizainas ir prietaisai.

 

Teikiant paraišką į šį universitetą, IELTS egzaminas neprivalomas, pripažįstamas „KALBA“ testas, kurį gali išlaikyti pas mus nemokamai.

Coventry universitetas įsikūręs pačiame Coventry miesto centre. Savo veiklą ši aukštoji mokykla pradėjo 1843 metais. Tai – modernus universitetas, teikiantis aukštos kokybės išsilavinimą. Coventry universitetas yra vienas iš dviejų didžiausių universitetų Koventrio mieste, šio universiteto filialas įkurtas Londone. Didelis dėmesys skiriamas taikomiesiems tyrimams.

Šiuo metu universitetas siūlo 130 bakalauro studijų programų ir daugiau nei 100 programų siekiantiems gauti magistro diplomą. Studijų programos išsiskiria savo praktiškumu. Mokydamiesi studentai atlieka kompanijų paskirtas užduotis. Universitetas yra vienas pirmaujančių pagal atliekamus įvairių sričių tyrimus.

Daug dėmesio skiriama studentų gebėjimui įsidarbinti: studentai mokomi dalyvauti darbo pokalbiuose, teisingai rašyti motyvacinius laiškus, parengti karjeros planus. Universitetas laikosi aktyvios pagalbos studentui politikos. Čia įkurtuose centruose studentai gali rasti pagalbą siekdami įsidarbinti, norėdami atlikti praktiką, rasti naują gyvenamąją vietą ir t. t.

Universitetas didžiuojasi išskirtine biblioteka, į kurią nuo 2000 m. buvo investuota 20 milijonų svarų. Biblioteka buvo apdovanota už išskirtinį interjerą bei natūralios dienos šviesos apšvietimą.

 • Meno ir dizaino fakultetas (Faculty of Art and Design);
 • Sveikatos mokslų fakultetas (Faculty of  Health and Life Sciences);
 • Inžinerijos ir tiksliųjų mokslų fakultetas (Faculty of Engineering and Computing);
 • Verslo, aplinkos ir visuomeninių mokslų fakultetas (Faculty of Business, Environment and Society).

Coventry miestas yra Vidurio Anglijoje, 30 km į pietryčius nuo Birmingamo. Jį 1043 m. įkūrė benediktinai. Dabar mieste gyvena apie 315 000 žmonių. Nors tai mašinų, tekstilės ir elektronikos pramonės miestas, tačiau jame gausu gražios architektūros pastatų ir kultūrinių centrų.

Iš Lietuvos patogiausia skristi lėktuvu į Londoną, o iš čia Coventry nesunkiai pasiekiamas traukiniu. Iš centrinės stoties į universitetą lengva nuvykti autobusu. Universiteto bendrabučiai yra prie pat universiteto, iki jų pėsčiomis galima nueiti per 10 minučių.

Coventry – modernus ir didelis miestas (devintas pagal dydį Anglijoje). Naktinis gyvenimas čia tiesiog verda, tad kiekvienas gali surasti jam tinkamiausią pasilinksminimo vietą. Studentų miestelio centre, naujame pastate, pavadintame „The Hub“, įsikūrusi Studentų sąjunga. Miestelyje taip pat veikia sveikatos centras, įdarbinimo ir karjeros konsultavimo biuras, kirpykla, studentų naktinis klubas ir t. t. Universitetas siūlo daugiau kaip 100 įvairių sporto būrelių: nuo tradicinių sporto šakų (futbolas, krepšinis, tenisas) iki retesnių – alpinizmo ir kovos menų. Šis miestas yra vienas didžiausių šalyje, todėl nebus sunku rasti darbą.

 • verslininkas Neil Carson;
 • televizijos laidų vedėjas, visuomenės veikėjas Andrea Mclean.

Atsiliepimai apie studijas Didžiojoje Britanijoje