Buckinghamshire New University

Home / Studijos Didžiojoje Britanijoje / Buckinghamshire New University

Kodėl verta rinktis šį universitetą?

 • Universitetas investavo daugiau nei 100 mln. svarų į savo auditorijas, mokymosi erdves, laboratorijas ir bendrabučius.
 • Platus karjeros partnerių sąrašas ne tik D. Britanijoje, bet ir visame pasaulyje. Be to, universitetas savo studentams padeda karjeros klausimais ir pabaigus studijas.
 • Universitete studentams siūlomas paramos paketas The Big Deal, kuris suteikia galimybę nemokamai pramogauti, lankytis renginiuose, juos turintiems teikiami laisvalaikio pasiūlymai.

 

Teikiant paraišką į šį universitetą, reikalingas IELTS egzamino (6,0 balo) pažymėjimas. Registruokis į mūsų organizuojamus IELTS egzamino kursus!

Buckinghamshire New universitetas žinomas nuo XIX a. Per tą laiką keitėsi tiek pats universitetas, tiek ir jo vertybės. Šiandien universitetas išsiskiria kaip moderni ir šiuolaikiška aukštoji mokykla, kuri ruošia puikius savo srities specialistus.

Kiekviena studijų programa yra pritaikyta pagal šiuolaikinėje rinkoje vykstančius pokyčius ir tendencijas, o didžioji dalis dėstytojų ne tik dėsto, bet ir dirba pasirinktoje srityje.

Šis universitetas puikiai tinka tiems, kurie nori gyventi ir mokytis ramioje vietovėje, tačiau kartu ir neatitrūkti nuo didmiesčio šurmulio, nes nuo šio miestelio Londoną traukiniu galima pasiekti vos per pusvalandį.

 • Dizaino, amatų ir vizualinių menų mokykla (School of Design, Craft & Visual Arts);
 • Taikomosios vadybos ir teisės mokykla (School of Applied Management & Law);
 • Medijų ir pasirodymų mokykla (School of Media Production & Performance);
 • Saugumo departamentas (Department of Security & Resilience);
 • Kompiuterijos departamentas (Department of Computing);
 • Slaugos ir sveikatos priežiūros mokykla (School of Pre-Qualifying Nursing & Vocational Health Care);
 • Socialinių mokslų ir švietimo mokykla (School of Social Sciences & Education);
 • Išplėstinės sveikatos priežiūros mokykla (School of Advanced Health Care).

Veikia du universitetiniai miesteliai. Hai Vikomas (High Wycombe) – nedidelis miestelis, įsikūręs Temzės pakrantėje. Čia studijuojantis jaunimas gali mėgautis mažo miestelio privalumais: mažesnėmis būsto išlaidomis, ramiu ir saugiu priemiesčio gyvenimu. Pasiilgę šurmulio Londono centrą pasieks vos per 30 minučių. Aksbridžas (Uxbridge) – Londono priemiestis, priskiriamas Didžiojo Londono teritorijai. Tai ramus ir jaukus priemiestis, iš jo į Londono centrą galima nuvykti vos per 40 minučių.

Iš Heathrow oro uosto universitetą galima pasiekti traukiniu per 30 minučių, iš Londono – per 25 minutes.

Studijuojantis jaunimas turi didelį veiklos pasirinkimą: gali dalyvauti kurios nors bendrijos veikloje, sportuoti ar tiesiog maloniai pabendrauti bare, pasilinksminti klube. Studentų atstovybė siūlo daug įvairių nemokamų pramogų. Daugiau apie jas čia.

Atsiliepimai apie studijas Didžiojoje Britanijoje