Brunel University London

Home / Studijos Didžiojoje Britanijoje / Brunel University London

Kodėl verta rinktis Brunel University London?

  • 2014 – 2016 m. universitetas investavo 300 milijonų svarų mokslo ir sporto įrangai.
  • Brunel University London patenka į Londono universitetų Top 5 pagal studentų pasitenkinimo mokslo kokybe rodiklius.
  • Universitetas patenka į 100-to geriausių pasaulio universitetų sąrašą.

 

Teikiant paraišką į šį universitetą, reikalingas IELTS egzamino pažymėjimas. Registruokis į mūsų organizuojamus IELTS egzamino kursus!

Brunel University London, įsikūrusiame Vakarų Londone, studijuoja daugiau nei 15 000 studentų iš daugiau kaip 100-to šalių. Tai rodo, jog tarptautiniam jaunimui ši mokslo įstaiga sudaro geras sąlygas studijoms ir dauguma studentų iš įvairių šalių renkasi būtent šį universitetą aukštojo mokslo diplomui įgyti. Ne veltui, Brunel University London yra gerai vertinamas „The Guardian“ ir „The Times“ reitinguose.

Universitetas siūlo inžinerijos, sveikatos, dizaino, verslo sričių bakalauro ir magistrantūros studijų programas. Mokslas šiame universitete gerokai skiriasi nuo įprastų studijų, nes didelis dėmesys skiriamas tyrimams, kurie pagerina supratimą apie mus supantį pasaulį ir informuoja apie šių dienų efektyvų mokymą. Studentai, atliekantys šiuos tyrimus, įgauna svarbios patirties, kurią vėliau naudoja profesinėje srityje. Universitetą išskirtiniu daro tai, jog beveik visos programos siūlomos kartu su praktikos atlikimu (Placement arba Sandwich).

  • Inžinerijos, dizaino ir fizinių mokslų (Engineering, Design and Physical Science);
  • Verslo, menų ir socialinių mokslų (Business, Arts and Social Science);
  • Sveikatos ir biologijos mokslų (Health and Life sciences).

Londone įsikūręs universitetas turi savo studentų miestelį, kuriame studentai būtiniausias vietas pasiekia vos per 10 minučių nuo universiteto pagrindinių pastatų: bendrabutį, biblioteką, kompiuterių centrą, studentų kavinę, sporto klubą, vaistinę, parduotuvę ar naktinį klubą. Taip pat Brunel University London turi savo radijo stotį – „Radio Brunel“.

Atskridę į bet kurį Londono oro uostą, lengvai nuvyksite į universiteto miestelį traukiniu, autobusu ar metro. Artimiausias oro uostas – Heathrow.

Londonas – nuostabus didmiestis miesto šurmulį mėgstančiam jaunimui. Londone rasite gausybę kultūrinių renginių, įdomių pramogų ir gražių laisvalaikio leidimo vietų, parkų, kavinių. Piknikai, naktiniai klubai, sportinė veikla – šiam niekad nemiegančiam didmiesčiui netrūksta nieko.

Atsiliepimai apie studijas Didžiojoje Britanijoje