Bournemouth University

Home / Studijos Didžiojoje Britanijoje / Bournemouth University

Kodėl verta rinktis šį universitetą?

 • Universitete aktyviai veikia įdarbinimo ir karjeros centas, kuris studijų laikotarpiu padeda susirasti praktikos atlikimo vietą.
 • Nuo 1983 m. ši aukštoji mokykla yra paruošusi daugiausiai puikių muzikantų, palyginus su kitomis institucijomis Europoje. Universiteto diplomas užtikrina pripažinimą muzikos rinkoje.
 • Universiteto dėstytojai – didelę patirtį turintys muzikantai, vieni geriausių šios srities specialistų.
 • Palaikomi glaudūs ryšiai su dauguma įrašų kompanijų, tad studentai turi galimybę tuo pasinaudoti.
 • Universiteto absolventai yra vieni sėkmingiausiai įsidarbinančių D. Britanijoje. Statistiškai net 90,1 proc. baigusių šį universitetą įsidarbina arba toliau tęsia studijas.

 

Teikiant paraišką į šį universitetą, reikalingas IELTS egzamino pažymėjimas. Registruokis į mūsų organizuojamus IELTS egzamino kursus!

Bournemouth universitetas – tai tarptautinė aukštoji mokykla, įgaunanti vis didesnį pripažinimą visame pasaulyje. 2011 m. šiam universitetui suteikta Queen’s Anniversary premija už pirmavimą aukštojo ir aukštesniojo mokslo pasaulyje bei novatoriškumą kompiuterinės animacijos srityje.

Nacionalinio mokslo, technologijos ir meno labdaros fondo (National Endowment for Science, Technology and Art (NESTA) duomenimis, daugiau nei pusė dirbančių vizualinių efektų srityje yra mokęsi Bournemouth universiteto Nacionaliniame kompiuterinės animacijos centre. Net 55 šio universiteto studentai buvo pakviesti kurti filmo „Įsikūnijimas“ (Avatar) vizualinius efektus. Be to, 80 universiteto absolventų yra prisidėję prie animacinių filmų, 2012 m. pelniusių „Oskarų“ apdovanojimus, vizualinių efektų kūrimo.

Universitetui priklauso du miesteliai: pirmasis miestelis (Talbot) įsikūręs ties Bournemouth miesto riba, antrasis  (Lansdowne) – netoli miesto centro. Universitete siūlomos 782 studijų programos. Jame sėkmingai studijuoja 17 tūkst. studentų.

 • Tiksliųjų mokslų fakultetas (School of Applied Sciences);
 • Medijos fakultetas (Media School);
 • Dizaino, inžinerijos ir kompiuterijos fakultetas (School Design, Engineering & Computing);
 • Verslo fakultetas (Business School);
 • Sveikatos ir socialinės rūpybos fakultetas (School of Health and Social Care);
 • Turizmo fakultetas (School of Tourism).

Bornmuto miestas įsikūręs Pietų Anglijoje, prie Lamanšo. Šiame pajūrio kurorte gyvena 183,5 tūkst. žmonių.

Norintiems nuvykti į šį universitetą patogiausia skristi iš Kauno į Tarptautinį Lutono oro uostą. Iš ten viešuoju transportu Bornmuto kurortą pasieksite per 2 valandas.

Bornmuto mieste įrengta keletas paplūdimių, kurie yra vieni geriausių Jungtinėje Karalystėje. Šie paplūdimiai pelnę daug apdovanojimų, vienas iš jų – tarptautinis Mėlynosios vėliavos apdovanojimas, suteiktas už švarą. Mėgstantys pramogas čia ras daug atrakcionų ir galės turiningai leisti laisvalaikį.

Bornmuto miesto centras padalytas į dvi pagrindines gatves, kurių viduryje stovi didelė kavinė Obscura Café. Tai puiki vieta pailsėti ir atsipalaiduoti.

Vakarinėje miesto dalyje driekiasi nuostabi pakrantė, kurioje tvyro romantika. Tai – pasaulinio paveldo dalis. Čia netrūksta puikių vietų, kurios pritraukia lankytojus iš visos Europos:  Dardl Doro (Durdle Door) natūrali klintinė arka Juros periodo krante, Lalvorto (Lulworth) užutėkis.

Atsiliepimai apie studijas Didžiojoje Britanijoje