Anglia Ruskin University

Home / Studijos Didžiojoje Britanijoje / Anglia Ruskin University

Kodėl verta rinktis šį universitetą?

 • Universitetas 2014 m. laimėjo labiausiai bendradarbiaujančio su įmonėmis universiteto Anglijoje apdovanojimą.
 • Dauguma studentų turi galimybę gauti po 400 svarų stipendiją kiekvienais studijų metais.
 • 2014 m. Guardian reitingų statistikos duomenimis, menų ir dizaino studijos patenka tarp 3 geriausių.
 • Remiantis įvairiomis apklausomis, paaiškėjo, kad universiteto studentai geriausiomis išrinko psichosocialines, sporto mokslo, istorijos ir anglų literatūros, mados dizaino studijas.
 • Kiekvienas fakultetas turi patarėją darbo klausimais, kuris studentams padeda ugdyti įsidarbinimo įgūdžius, konsultuoja įsidarbinimo metu.
 • Studentų pasitenkinimas studijomis siekia 85 proc.

 

Teikiant paraišką į šį universitetą, reikalingas IELTS egzamino pažymėjimas. Registruokis į mūsų organizuojamus IELTS egzamino kursus!

Tai modernus universitetas, sukaupęs didesnę nei 150 metų patirtį, ir kuriame studijuoja jaunuoliai, atvykę iš 177 pasaulio šalių. Per paskutinius 5 metus universitetas investavo daugiau nei 122 milijonus svarų į Menų fakulteto infrastruktūrą.

Taip pat planuojama papildomai investuoti 98 milijonus svarų per ateinančius 5 metus. 2015 m. renovuotas vienas iš studentų miestelių Kembridže, o Čelmsforde atidarytas naujas 6 milijonų svarų vertės verslo centras, teikiantis darbo vietas ir paramą verslo pradžiai. Be to, čia įkurtos specializuotos laboratorijos.

2015 m. universitetas įkūrė Medicinos mokslų fakultetą, kurio siūlomos programos yra parengtos atsižvelgiant į šiuolaikines sveikatos ir medicinos sričių inovacijas bei tendencijas. Kiekvieną studijų programą sudaro stiprus teorinių žinių įsisavininimas bei praktinė veikla. Visa tai leidžia parengti stiprius medicinos srities specialistus.

 • Menų, teisės ir socialinių mokslų fakultetas (Faculty of Arts, Law & Social Sciences);
 • Sveikatos ir socialinės gerovės fakultetas (Faculty of Health & Social Care);
 • Tarptautinė verslo mokykla (Lord Ashcroft International Business School);
 • Mokslų ir technologijų fakultetas (Faculty of Science &Technology);
 • Medicinos mokslų fakultetas (Faculty of Medical Science).

Universitetui priklauso du miesteliai, įsikūrę Kembridžo centre ir Čelmsforde. Kembridžo miestas yra Rytų Anglijoje, jame gyvena apie 130 tūkst. žmonių. Čelmsfordas įsikūręs Pietryčių Anglijoje, čia yra apie 110 tūkst. gyventojų. Tai maži, jaukūs Anglijos miestai, kurie leis susipažinti su britų kultūra ir džiaugtis puikiomis laisvalaikio praleidimo vietomis.

Iš Londono į Kembridžą traukiniu galima nuvykti maždaug per valandą, į Čelmsfordą – per 30 min.

Universitete studijuojantis jaunimas turi puikiais sąlygas sportuoti. Čia veikia baseinai, vidaus ir lauko lengvosios atletikos aikštelės, 3 sporto salės, skvošo kortai, įrengtos dirbtinės žolės aikštelės. Iš viso abiejuose universiteto miesteliuose yra apie 30 sporto klubų. Ypač stiprūs yra dziudo ir kriketo klubai. Šios mokyklos studentai turi galimybę ne tik sportuoti, bet ir išbandyti jėgas vietinėse bei nacionalinio lygio varžybose. Sportuojantys studentai turi galimybę gauti ir sporto stipendiją.

Atsiliepimai apie studijas Didžiojoje Britanijoje