Anglijoje sąlygos studijuoti tikrai labai geros. Visų pirma abiturientams suteikiamas platus specialybių pasirinkimas – galima rinktis net iš 45.000 studijų programų. Anglijoje siūloma ne tik daugybė bakalauro ir magistrantūros studijų programų, čia išties gausu ir pačių universitetų. Studentams iš viso pasaulio Anglija patraukli ir tuo, jog šioje šalyje itin palankios sąlygos derinti studijas su darbu.

Taip pat svarbu paminėti, jog Anglijos universitetai yra labai modernūs. Studentai, ruošdami savo projektus ir rašydami mokslinius darbus, naudojasi naujausia įranga, sudaromos visos galimybės greitai ir patogiai gauti reikiamą mokymosi medžiagą. Anglijoje studentai turi puikias sąlygos mokytis, džiaugtis aktyviu socialiniu gyvenimu, imtis įvairios veiklos.

Anot studentų, kurie dabar mokosi Anglijoje, pakanka dirbti 20 valandų per savaitę, jog galėtum gyventi savarankiškai ir nereikėtų prašyti pinigų iš tėvų. Anglijoje studijos mokamos. Tačiau nusiminti tikrai neverta. Šios šalies švietimo sistema planuojantiems rinktis bakalauro ir magistro studijas Anglijoje suteikia puikią finansavimo sistemą. Šiuo finansavimu padengiama visa studijų kaina tikrai palankiomis sąlygomis. Tad studijas Anglijos universitete rinkis drąsiai.

Anglijos universitetų dėstytojai labai rūpinasi studentais. Siekdami sutarimo ir pasitikėjimo jais, dažnai bendrauja neformaliai. Dauguma dėstytojų yra savo srities profesionalai, jie studentams stengiasi pateikti ir praktiškąją mokomojo dalyko pusę. Būtent praktinių įgūdžių ugdymas itin svarbus dalykas, kuriam Anglijos universitetai skiria daug dėmesio. Beveik visi universitetai bendradarbiauja su įvairiomis įmonėmis, todėl studentams sudaromos puikios galimybės atlikti praktiką garsiausiose įmonėse, o jei pasiseka – net ir įsidarbinti. Kalbėdami apie studentų kasdienybę, neslėpsime, jog pramogų ir įdomių laisvalaikio leidimo būdų čia apstu – įvairiausios kavinės, parkai, teatrai, koncertai, sporto klubai, socialinė veikla ir t. t. Be to, Anglijos universitetai, studentų atstovybės jaunuoliams siūlo pačios įvairiausios veiklos. Puikios galimybės lavinti įgūdžius bei susirasti naujų bendraminčių ir draugų. Studijuodamas Anglijoje, turėsi galimybę patirti daugiakultūrės visuomenės teikiamus privalumus, pamatysi ir pats pajausi, kaip gyvena kosmopolitiškos šalies žmonės.

 • Nemokamai pildome stojimo dokumetus į VISUS Didžiosios Britanijos universitetus.
 • Konsultuojame ir padedame išsirinkti geriausius universitetus pagal studento akademinius pasiekimus ir lūkesčius.
 • Esame pirmasis oficialus UCAS centras Lietuvoje ir užpildome UCAS anketą.
 • Pasakome, kokių dokumentų reikia, kada juos pateikti. Jeigu reikalingi vertimai – išverčiame visus dokumentus.
 • Koordinuojame visus atsakymus iš universitetų atstovų ir ištaisome dokumentų pildymo sistemoje padarytas klaidas.
 • Padedame užpildyti paskolos studijoms dokumentų formas.
 • Užsakome studentų bendrabutį arba duodame patarimų, kaip susirasti tinkamą būstą.
 • Duodame studento gidą.
 • Atsakome į studento klausimus visus metus.

Studijos Didžiojoje Britanijoje su KALBA

Čia rasite populiariausių universitetų sąrašą, bet nemokamai pildome dokumentus ir į kitus, sąraše nepaminėtus, Didžiosios Britanijos universitetus.

Bakalauro studijos:

 • Bakalauro studijos Anglijoje yra mokamos. Studijų kaina svyruoja nuo 6000 iki 9250 svarų per metus.
 • Bakalauro studijoms (visam studijų laikotarpiui) įmanoma gauti Anglijos vyriausybės remiamą studijų paskolą.
 • Studijų paskolą grąžinti reikės tik baigus mokslus, ir tik tada, jei mėnesinis atlyginimas viršys 1750 svarų (neatskaičius mokesčių) dirbant Anglijoje, o dirbant Lietuvoje jis turi būti ne mažesnis nei 700 svarų (neatskaičius mokesčių).
 • Studijų paskolą grąžinti reikės tik baigus mokslus, ir tik tada, jei mėnesinis atlyginimas viršys 1750 svarų (neatskaičius mokesčių) dirbant Anglijoje, o dirbant Lietuvoje jis turi būti ne mažesnis nei 700 svarų (neatskaičius mokesčių). Grąžinti reikės tik 9 proc. nuo sumos, viršijančios šį atlyginimą. Pavyzdžiui, jei mėnesio atlyginimas Lietuvoje sieks 1 000 svarų (apie 1200 eurų), nuo šios sumos reikia atimti 700 svarų bei nuo likusių 300 svarų grąžinti tik 9 proc. sumos (27 svarus arba apie 32 eurus).
 • Didžiojoje Britanijoje Lietuvos studentams siūlomos įvairios stipendijos, apie kurias daugiau sužinosite konsultacijos su mūsų specialistais metu.

Magistro studijos:

 • Magistro studijų kaina svyruoja nuo 4000 iki 13000 svarų už studijas. Magistro studijoms taip pat įmanoma gauti Anglijos vyriausybės remiamą studijų paskolą. Studijų paskolą grąžinti reikės tik baigus mokslus.

Tiek bakalauro, tiek magistro studijų paskolai taikomos tik infliacinės palūkanos. Paskolos grąžinimo terminas – 30 metų. Jei per šį laikotarpį studentas nesugeba grąžinti paskolos arba grąžina tik dalį jos, jis yra visiškai ,,nurašoma“.

Anglijoje galima gauti įvairių valstybės stipendijų. Jas skiria patys universitetai (ne visi universitetai skiria stipendiją ES studentams). Dažniausiai stipendijos padengia dalį studijų kainos. Taip siekiama, kad studentui reikėtų mažiau skolintis iš valstybės.

Bakalauras. I etapas  — nuo rugsėjo pradžios iki sausio 15 d. II etapas  —  nuo sausio 16 d. iki birželio 30 d.

Magistro studijos. Stojantiems į magistrantūrą dokumentus reikia pateikti iki birželio 30 d.

Esame pirmasis oficialus UCAS centras Lietuvoje, todėl garantuojame profesionalų ir kokybišką dokumentų parengimą, užpildymą ir išsiuntimą!

Studijos UCLan
Paulius Jakuitis

Studijų plėtros užsienyje vadovas
+370 611 29211
paulius@kalba.lt

Lukas Vaičiulis

Studijų užsienyje koordinatorius Vilniuje
+370 610 11003
lukas@kalba.lt

Aistė Rimkutė

Studijų užsienyje koordinatorė Vilniuje
+370 682 49620
aiste@kalba.lt

Diana Verikaitė

Studijų užsienyje koordinatorė Vilniuje
+370 613 95490
diana@kalba.lt

Nerijus Leškys

Studijų užsienyje grupės vadovas Kaune ir Alytuje
+370 620 22013
studijos@kalba.lt

Renata Škimelienė

Karjeros centro projektų vadovė Kaune ir Marijampolėje
+370 618 42066
renata@kalba.lt

Gvidas Gečas

Studijų užsienyje koordinatorius Kaune ir Panevėžyje
+370 688 70292
gvidas@kalba.lt

Rokas Lukošaitis

Studijų užsienyje koordinatorius Kaune
+370 605 00152
rokas@kalba.lt

Janina Polovceva

Studijų užsienyje koordinatorė Klaipėdoje
+370 610 11007
janina@kalba.lt

Neida Nekrašė

Studijų užsienyje koordinatorė Šiauliuose ir Panevėžyje
+370 616 34332
neida@kalba.lt

Atsiliepimai apie studijas Didžiojoje Britanijoje