Studijų Didžiojoje Britanijoje finansavimo sąlygos 2019 m. nesikeičia

Studijų Didžiojoje Britanijoje finansavimo sąlygos 2019 m. nesikeičia

Sveiki būsimi Didžiosios Britanijos studentai,

turbūt pastarosiomis dienomis žiniasklaidoje girdėjote apie „Brexit“ procesus D.Britanijoje ir nežinią dėl D.Britanijos ateities Europos Sąjungoje.

Šia žinute norime jus, šių metų dvyliktokus, tuos, šiuo metu besidžiaugiančius laisvais metais (gap year), ir visus būsimus studentus, užtikrinti jog „Brexit“ neturi jokios įtakos jūsų būsimam persikėlimui ir studijoms Didžiojoje Britanijoje, o taip pat ir studijų finansavimui. Pokyčių nesitikime ir darbo rinkoje, nes vienas iš kertinių D.Britanijos universitetų mokymo polių yra praktikos atlikimas bei darbas su tikrais verslo projektais, todėl tiek universitetai, tiek D.Britanija yra suinteresuoti, jog studentams studijų metu būtų suteikiamos neribotos galimybės atlikti praktiką ir dirbti.

Dėl šios priežasties drąsiai sakome – nerimauti nereikia! D.Britanijos vyriausybė patvirtino, kad stojimo ir finansavimo sąlygos pradėsiantiems bakalauro ar magistrantūros studijas Didžiojoje Britanijoje 2019 metų rugsėjį nesikeičia. Ir šis sprendimas nėra niekaip susijęs su „Brexit“ ar derybomis su Europos Sąjunga. Visi ES piliečiai turi teisę gauti nekomercinę paskolą studijų kainai padengti.

Drąsiai patariame: nekeisk planų ir studijuok savo svajonių specialybę bet kuriame Didžiosios Britanijos universitete. Norime, jog ši žinutė pasiektų ne tik tave, bet ir tavo tėvelius, draugus, bei klasiokus. Na, o jei nežinai kurį universitetą ar specialybę pasirinkti ar turi daugiau klausimų apie „Brexit“ ir kaip tai paveikia tavo būsimas studijas, kreipkis į mus!

NEMOKAMOS asmeninės konsultacijos

Padedame įstoti, pildome dokumentus į VISUS Didžiosios Britanijos universitetus.

Rašykite mums klausimus arba registruokitės į konsultacijas, kurios vyksta septyniuose Lietuvos miestuose arba nuotoliniu būdu – Skype arba Zoom (kaip patogiau Jums!). Į konsultaciją galite pasikviesti tėvus ar draugus, kurie taip pat domisi studijų užsienyje galimybėmis!