University College of Northern Denmark

Home / Studijos Danijoje / University College of Northern Denmark

Kodėl verta rinktis šį universitetą?

  • Universitetas siūlo 40 įvairių studijų programų, iš kurių 18 yra dėstomos anglų kalba.
  • Studijuoja daugiau nei 10 tūkst. studentų – tiek iš Danijos, tiek iš 50 įvairių pasaulio šalių.
  • Studentams sudarytos sąlygos visą parą naudotis moderniomis mokymo bei informacinių technologijų priemonėmis, biblioteka.

 

Teikiant paraišką į šį universitetą, reikalingas IELTS arba CAE egzamino pažymėjimas. Registruokis į mūsų organizuojamus IELTS ar CAE egzamino kursus!

Universitetas kviečia jaunuolius iš įvairių šalių įgyti ne tik aukštojo mokslo diplomą, bet ir praktiškai pasiruošti tolimesnei karjerai po studijų.

Ši aukštoji mokykla stengiasi suteikti kuo daugiau praktinių žinių ir įgūdžių, kad studentai galėtų suvokti, kas jų laukia darbo rinkoje ir kuo greičiau į ją įsilietų.

Paskaitos yra labai įdomios, orientuotos į praktines užduotis, į diskusijas, iniciatyvumo skatinimą bei nuomonės reiškimą. Bendravimas tarp studentų ir dėstytojų yra labai draugiškas, paremtas dialogo kūrimu, todėl paskaitose studentai jaučiasi laisvai, drąsiai reiškia argumentuotą nuomonę įvairiais visuomenės klausimais.

Praktika – neatsiejamas šio universiteto studijų programų dalykas. Studentai atlieka praktikas įvairiose verslo įmonėse ar valstybinėse, socialinėse organizacijose ir taip yra ruošiami sėkmingai karjerai.

Olborgas – uostamiestis šiaurės Danijoje. Tai 4-as pagal dydį Danijos miestas, kuriame gyvena daugiau nei 200 tūkst. žmonių. Jame rasite viską, ko tikitės iš vidutinio dydžio miesto: kavinės, barai, gražios architektūros centrinės gatvės ir jose esantys pastatai, muziejai, parduotuvės ir begalė laisvalaikio leidimo būdų.

Olborgo miestas 2015 m. buvo išrinktas laimingiausiu Europos studentų miestu. Šį titulą miestui skyrė būtent studentai, atvykę iš įvairių šalių. Tad šis miestas tikrai nenuvils ir pasiūlys įdomų bei puikų gyvenimo būdą.

Norint nuvykti į Olborgą, patogiausia skristi į Kopenhagą ir iš jos tiesiai į Olborgo oro uostą. Autobusu arba traukiniu iš Kopenhagos kelionė gali užtrukti apie 4 val.

Olborgas – nedidelis, bet kupinas pramogų miestelis, kuriame verda gyvenimas tiek dieną, tiek ir naktį. Miestelio įžymi vieta – visoje Danijoje gerai žinoma miesto gatvė Jomfru Ane Gade. Joje daug restoranų, barų ir klubų, ypač daug žmonių susirenka savaitgaliais. Be pramogų, Olborgas garsėja gana profesionaliomis savo rankinio, futbolo bei ledo ritulio komandomis.

Atsiliepimai apie studijas Danijoje