International Business Academy

Home / Studijos Danijoje / International Business Academy

Kodėl verta rinktis šią akademiją?

  • Akademijos studijų programos puikiai vertinamos daugelio įmonių, valstybinių organizacijų bei edukacinių partnerių visame pasaulyje.
  • Galimybė studijuoti trijose skirtingose šalyse: pirmas kursas Danijoje, antras – Belgijoje, trečias – Anglijoje.
  • Universitetas siūlo bakalauro ir magistro programas marketingo, komunikacijos, finansų, technologijų, gamybos ir vadybos srityse.
  • Tam tikrose programose galima mokytis ir nuotoliniu būdu.
  • IBA bendradarbiauja su daugiau nei 85 universitetais visame pasaulyje.

 

Teikiant paraišką į šį universitetą, reikalingas IELTS ar CAE egzamino pažymėjimas. Registruokis į mūsų organizuojamus IELTS ar CAE egzamino kursus!

Tarptautinė verslo akademija vertinama kaip aukštos kokybės išsilavinimą teikianti aukštoji mokykla tiek regioniniu, valstybiniu, tiek pasauliniu mastu, kurioje studijuoja studentai iš daugiau kaip 60 užsienio šalių.

Programos dėstomos anglų kalba, dėstytojai daug dėmesio skiria studentų praktinių įgūdžių lavinimui, iniciatyvumui ir bendradarbiavimui. Čia rasite įdomias paskaitas, draugiškus dėstytojus ir naujausią techniką bei priemones savo studijoms.

Akademija skatina studentų tarptautiškumą, todėl bendradarbiauja su 85 universitetais iš įvairių pasaulio šalių, tokių kaip: Kinija, Brazilija ar Amerika. Taip pat IBA yra viena iš tarptautinių verslo mokyklų bendruomenės narių. Šis nario statusas leidžia akademijos studentams dalyvauti tarptautiniuose projektuose, konferencijose. Tai suteikia galimybę vystyti projektus bei dalyvauti apsikeitimo programose.

  • Informacinių technologijų (Information Technologies);
  • Verslo (Business);
  • Turizmo ir vadybos (Service, Hospitality and Tourism Management).

Tarptautinė verslo akademija įsikūrusi Koldinge, pietiniame Danijos uostamiestyje. Tai septintas pagal dydį Danijos miestas, kuriame gyvena apie 60 tūkst. žmonių. Šis miestas garsėja nepakartojama XIII a. architektūra, įdomiais muziejais ir gražiais gamtovaizdžiais.

Iš Vilniaus reikėtų skristi į Arhuso oro uostą, iš kurio Koldingo miestą pasieksite autobusu per 1,5 val.

Akademija siūlo aktyvų studentišką gyvenimą: ekskursijas į XIII a. Koldingo pilį, įvairių sporto šakų klubus, studentiškus vakarėlius, organizuojamus studentų bendrabutyje. Norintys paįvairinti laisvalaikį gali nuvykti į šalia esantį Arhuso miestą, antrą pagal dydį Danijoje. Kelionės užtruks tik 1 val., važiuojant traukiniu. Gamtos mylėtojai galės džiaugtis nuostabia Koldingo gamta bei aktyviais užsiėmimais lauke, tokiais kaip: važiavimas dviračiu ar pasivaikščiojimas kalnų takais, plaukimas kanojomis ir žvejyba.

Atsiliepimai apie studijas Danijoje