Danish Academy of Business and Technology

Home / Studijos Danijoje / Danish Academy of Business and Technology

Kodėl verta rinktis šį universitetą?

  • Universitetas įsikūręs Danijos centrinėje dalyje ir turi net 8 studentų miestelius.
  • Universitetas didžiuojasi profesionaliais tyrimų centrais: Žaidimų kūrimo centru, Optometrijos centru, Mažmeninės prekybos centru.
  • Studentai net 24 valandas per parą gali naudotis naujausių informacinių technologijų įranga.
  • Atsižvelgiant į naujausius mokymo metodus, akademijos auditorijos pritaikytos dirbti grupėmis.
  • Aktyviai mokytis ir kaupti teorines bei praktines žinias skatina įvairūs projektai, ruošiami grupėse.
  • Universitete ugdomi bendravimo tarptautinėje aplinkoje įgūdžiai.

 

Teikiant paraišką į šį universitetą, reikalingas „Kalba.Lt” testo arba IELTS egzamino pažymėjimas. Registruokis į mūsų organizuojamus IELTS egzamino kursus!

The Danish Business Academy  veikia nuo 1989 m. Ši aukštoji mokykla įsikūrusi moderniuose studentų miesteliuose ir siūlo įdomų mokymąsi su naujausia IT įranga ir 24 valandas per parą veikiančia biblioteka.

Akademija palaiko ryšius su įvairiomis verslo ir pramonės įmonėmis, kurios taip pat dalyvauja studijų programų kūrime. Studentai paskaitų metu įgytas teorines žinias pritaiko spręsdami realias įmonių ir organizacijų problemas. Su tuo tikslu organizuojami vizitai į įvairias organizacijas ir suteikiama galimybė jose atlikti trijų mėnesių stažuotę. Stažuotės metu studentai įgauna jiems reikiamos praktikos.

  • Turizmo fakultetas;
  • Marketingo fakultetas;
  • Technologijų fakultetas.

Akademija įsikūrusi Viborgo mieste, viename seniausių Danijoje, gyvuojančiame nuo pačių viduramžių. Viborgas – Viduriniojo Jutlando regiono sostinė. Miestas, kaip ir dauguma kitų Danijos miestų, garsėja futbolu, rankiniu, krepšiniu bei kitomis sporto šakomis. Danijos verslo ir technologijų akademija artimai bendrauja su Sporto akademija. Taigi, jei domiesi sportu – Viborgo miestelis kaip tik tau.

Jei nusileisite Randerso oro uoste, nuo jo iki Vilborgo traukiniu nuvyksite maždaug per 50 minučių. Artimiausiai yra Arhuso oro uostas: nuo Randerso iki jo važiuosite 1 valandą 25 minutes, o  nuo Viborgo – 2 valandas 20 minučių.

Tai pakankamai rami vieta studijuoti. Tačiau netoliese esantis antras pagal dydį Danijos miestas Arhusas traukiniu pasiekiamas vos per 30 minučių. Čia netrūksta didelių prakybos centrų, kavinių bei klubų.

Atsiliepimai apie studijas Danijoje