Copenhagen Business Academy

Home / Studijos Danijoje / Copenhagen Business Academy

Kodėl verta rinktis šią akademiją?

  • Tai yra didžiausia verslo akademija Danijoje, akredituota Danijos švietimo vertinimo instituto.
  • Akademija įsikūrusi Danijos sostinėje – Kopenhagoje.
  • Programos dėstomos anglų kalba, todėl gali studijuoti tiek danai, tiek studentai iš viso pasaulio.
  • Akademija palaiko stiprius ryšius su verslo įmonėmis, todėl kiekvienoje programoje yra integruota praktika.

 

Teikiant paraišką į šį universitetą, reikalingas IELTS arba CAE egzamino pažymėjimas. Registruokis į mūsų organizuojamus IELTS ar CAE egzamino kursus!

Copenhagen Business Academy siūlo verslo, reklamos dizaino, turizmo ir aptarnavimo bei informacinių technologijų srities studijų programas. Programos dėstomos anglų kalba, todėl universitete studijuoja tiek danai, tiek studentai iš viso pasaulio.

Ši aukštoji mokykla ypač daug dėmesio skiria žinioms, kurios padeda studentams realizuotis ateityje ir siekti karjeros. Taip pat paskaitose skatinamas komandinis darbas ir bendradarbiavimas. Būtent todėl akademija vertina savo ryšius su verslo bendruomene ir į kiekvieną programą yra integravusi praktiką verslo įmonėse ar įvairiose organizacijose.

Akademijos miesteliai išsidėstę Kopenhagoje ir netoli jos, tad studentams atsiveria daug galimybių atlikti praktiką ar vėliau įsidarbinti tarptautinėse ir vietinėse kompanijose.

  • Informacinių technologijų (Information Technologies);
  • Verslo (Business);
  • Turizmo ir vadybos (Service, Hospitality and Tourism Management).

„Kopenhagoje rasite viską, ko būtų galima tikėtis iš modernaus didmiesčio“, – ne kartą yra pabrėžę daugelis pripažintų žiniasklaidos atstovų (The New York Times, Wallpaper ir kt.) apie 1,7 mln. žmonių turinčią Kopenhagą. Šis miestas yra puiki vieta tiek studijuoti, tiek pramogauti, tiek dirbti, nes Danijoje beveik visi laisvai kalba angliškai.

Kopenhagos verslo akademijai priklauso trys studentų miesteliai:

  • Lyngby studentų miestelis yra įsikūręs šiaurinėje Kopenhagos dalyje, už 12 km nuo Kopenhagos centro. Šis nedidelis, jaukus miestelis patinka tiek danų jaunimui, tiek studentams iš svetur.
  • Nørrebro miestelis yra netoli Kopenhagos centro. Jame galima surasti daug prekybos, maitinimo paslaugas teikiančių vietų, kultūros objektų.

Valby studentų miestelis įsikūręs patrauklioje ir perspektyvioje Kopenhagos dalyje, šalia dviejų pagrindinių miesto parkų. Ši miesto dalis išsiskiria aktyvia kultūrine veikla.

Pirmiausia reikėtų skristi į Kopenhagos oro uostą. Nuo jo iki centrinės stoties pavažiuoti 16 min. traukiniu. Nuo traukinių stoties iki akademijos pėsčiomis nueisite per 16 min.

Kopenhagoje studentiškas gyvenimas tikrai įdomus: čia jaunimas ne tik studijuoja, bet ir turiningai leidžia laiką. Akademijoje netrūksta įvairios veiklos: veikia sporto klubas, įrengtas uždaras baseinas, stadionas. Šiuolaikiško ir aktyvaus miesto gyvenimas tiesiog traukte įtraukia ir neleidžia nuobodžiauti. Kopenhagoje gausu gražių, jaukių parkų, kuriuose studentai mėgsta iškylauti.

Atsiliepimai apie studijas Danijoje