Business Academy Aarhus

Home / Studijos Danijoje / Business Academy Aarhus

Kodėl verta rinktis šį universitetą?

  • Tai viena didžiausių verslo akademijų Skandinavijoje.
  • Akademijoje studijuoja daugiau negu 400 studentų iš skirtingų pasaulio šalių.
  • Akademija bendradarbiauja su daugiau nei 300 kompanijų (Danijos ir kitų šalių), kuriose studentai atlieka praktiką. Tai ne tik praturtina akademinį gyvenimą, bet suteikia galimybę įgytas žinias iškart pritaikyti praktiškai.
  • Studijų programos yra kuriamos atsižvelgiant į konkrečius rinkos poreikius.
  • Akademija siūlo profesionales studijas finansų, informacinių technologijų, žemės ūkio, rinkodaros, pardavimų bei daugelyje kitų sričių.

 

Teikiant paraišką į šį universitetą, reikalingas „Kalba.Lt” testo arba IELTS egzamino pažymėjimas. Registruokis į mūsų organizuojamus IELTS egzamino kursus!

Business Academy Arrhus – tai aukštesnioji profesinio rengimo mokykla. Čia siūloma keletas akademinio profesinio rengimo (AP) ir bakalauro studijų (BA) programų.

AP mokslai trunka 2 arba 2,5 metų, norint gauti bakalauro diplomą papildomai reikia rinktis baigiamąją (top-up) programą, kuri trunka 1,5 metų. Iškart renkantis bakalauro studijų programą, studijos truks 3,5 metų. Visos akademijoje siūlomos programos yra pripažintos Danijos mokslų ministerijos Inovacijų ir aukštesniojo išsilavinimo skyriaus.

Akademijoje itin išvystytas tarptautiškumas. Čia mokosi apie 900 tarptautinių studentų, kiekvienais metais daugiau nei 300 akademijos studentų išvyksta į užsienį pagal mainų programas. Business Academy Arrhus parengia ypatingai stiprius informacinių technologijų bei verslo srities specialistus, kadangi taikomiesiems mokslams akademijoje yra skiriamas ypatingas dėmesys.

Mokykla yra orientuota į studijų metu įgytų teorinių žinių taikymą praktiškai. Pirmenybė teikiama darbui mažose grupėse, projektiniams darbams, kurie vykdomi bendradarbiaujant su prekybos ir pramonės sričių profesionalais.

Kiekvienais metais daugelis įmonių dirba su akademijos studentais, siūlo jiems stažuotes bei kartu vykdo įvairias projektines užduotis. Akademija siūlo studentams prisijungti prie mokslinių tyrimų grupių, tokių kaip „Jaunųjų mokslininkų tyrimų ir plėtros (R&D) grupė“, kurioje yra specialiai suburta jaunųjų konsultantų komanda.

  • Marketingo fakultetas;
  • Finansų fakultetas;
  • Informacinių technologijų fakultetas;
  • Technologijų fakultetas;
  • Inžinerijos fakultetas.

Arhusas yra antras pagal dydį Danijos miestas, kuriame gyvena 300 tūkst. žmonių. Tai labai jaunatviškas ir judrus miestas – net 16 proc. visų gyventojų sudaro studentai. Arhusas ribojasi su jūra, čia įrengti nuostabūs paplūdimiai, netoliese driekiasi gražūs, lengvai pasiekiami miškai.  Studentai gali planuoti smagų laisvalaikį, nes mieste vyksta daug sporto ir kultūrinių renginių.

Iš centrinės miesto stoties iki Arhuso oro uosto nuvyksite per 1 valandą. Iš šio uosto galima pasiekti ir bet kurį kitą Europos miestą. Norint nuvažiuoti į akademiją, tikrai patogu į Arhusą važiuoti traukiniu, išlipti Viby traukinių stotyje, o nuo čia iki akademijos tik 200 metrų.

Arhusas – modernus miestas, išsiskiriantis aktyviu gyvenimu: rengiama daug koncertų, festivalių. Kiekvienais metais organizuojamas didžiausias džiazo festivalis Skandinavijoje „Aarhus Festuge“. Arhuso mieste būtina apsilankyti Tivoli Friheden atrakcionų parke, kuriame yra daugiau nei 40 atrakcionų.

Atsiliepimai apie studijas Danijoje