Aarhus University

Home / Studijos Danijoje / Aarhus University

Kodėl verta rinktis šį universitetą?

  • Aarhus universitetas 2015–2016 m. užėmė 107-ą vietą pasaulyje, remiantis QS pasaulio universitetų reitingais.
  • Remiantis QS, universitetas taip pat buvo išrinktas 23-iu pasaulyje, vertinant stomatologijos studijas, ir 60-u pagal medicinos studijas.
  • Universitetas labai tarptautiškas – jame galima sutikti per 100 tautybių studentų.
  • Aarhus universitetas turi vienas geriausių verslo studijų programas ir yra akredituotas EFMD (European Foundation for Management Development).

 

Teikiant paraišką į šį universitetą, reikalingas IELTS arba CAE egzamino pažymėjimas. Registruokis į mūsų organizuojamus IELTS arba CAE egzamino kursus!

Universitete, kuris gyvuoja nuo 1928 m., studijuoja apie 44 tūkst. studentų. Universitetas priklauso Coimbra grupei, Europos tarpdisciplininei universitetų aukšto tarptautinio standarto asociacijai.

Universitete dirbo tokie profesoriai, kaip Theodor Geiger ir Jens Christian Skou, kurie gavo Nobelio apdovanojimą Chemijos srityje už atrastą natrio ir kalio siurblį. Taip pat Aarhus profesoriai Dale T. Mortensen ir Niels Bohr, 2010 m. gavę Nobelio atminimo apdovanojimą už pasiekimus ekonomikos moksluose.

Studijos šiame universitete – inovatyvios, kokybiškos ir duodančios daug praktinės patirties. Ne veltui universitete veikia 15 tyrimų centrų, kuriuos remia Danijos vyriausybė.

  • Menų fakultetas (Art Faculty);
  • Sveikatos fakultetas (Health Faculty);
  • Mokslų ir technologijų fakultetas (Science and Technology faculty);
  • Aarhus verslo fakultetas (Aarhus BSS faculty).

Orhusas (Aarhus) yra antras pagal dydį Danijos miestas, kuriame gyvena 300 tūkst. žmonių. Tai labai jaunatviškas ir judrus miestas – 16 proc. visų gyventojų sudaro studentai. Orhusas ribojasi su jūra, todėl jame įrengti nuostabūs paplūdimiai, netoliese driekiasi gražūs, lengvai pasiekiami miškai.

Iš centrinės miesto stoties iki Orhuso oro uosto nuvyksite per 1 valandą. Iš šio uosto galima pasiekti ir bet kurį kitą Europos miestą. Norint nuvažiuoti į akademiją, tikrai patogu į Orhusą važiuoti traukiniu, išlipti Viby traukinių stotyje, o nuo stoties iki akademijos paeiti tik 200 metrų.

Orhusas – modernus miestas, išsiskiriantis aktyviu gyvenimu: vyksta daug koncertų, festivalių, kultūrinių ir sporto renginių, tad studentai visada atranda smagią ir naudingą veiklą. Kiekvienais metais organizuojamas didžiausias džiazo festivalis Skandinavijoje Aarhus Festuge. Orhuso mieste taip pat būtina apsilankyti Tivoli Friheden atrakcionų parką, kuriame yra daugiau nei 40 atrakcionų.

Atsiliepimai apie studijas Danijoje