Aalborg University

Home / Studijos Danijoje / Aalborg University

Kodėl verta rinktis šį universitetą?

  • Universitetas patenka į 2 proc. geriausių pasaulio universitetų iš 17 tūkst. reitinguojamų universitetų.
  • Pagal QS reitingus, universitetas patenka į universitetų TOP 50 tarp universitetų, kurie dirba ilgiau nei 50 metų.
  • Universitetas QS buvo įvertintas penkiomis žvaigždutėmis iš penkių. Su tokiu įvertinimu Aalborg atsiduria šalia tokių universitetų, kaip: Harvard, Oxford, Cambridge ir Stanford.
  • JAV žiniasklaidos tinklaraščio (US News) pasauliniuose reitinguose – inžinerijos srityje universitetas yra 21-oje vietoje.

 

Teikiant paraišką į šį universitetą, reikalingas IELTS arba CAE egzamino pažymėjimas. Registruokis į mūsų organizuojamus IELTS arba CAE egzamino kursus!

Aalborg universitetas nuo 1974  m. teikia aukštos kokybės aukštąjį mokslą, kuriame puoselėjamos kultūrinės vertybės ir skatinamas asmeninis tobulėjimas.

Tai inovatyvus, dinamiškas mokslo ir tyrimų universitetas, orientuotas į šiuolaikinės visuomenės vertybes, idėjas ir iššūkius. Šiuo metu šis universitetas yra laikomas penktu Danijoje pagal studentų skaičių: universitete studijuoja daugiau kaip 21 tūkst. studentų. Dėl savo pasiekimų ir pasaulinio pripažinimo universitete naujų studentų skaičius išaugo net 31 proc.

Aalborg universitetas lyderiauja sveikatos technologijų tyrimuose, taip pat bevielės komunikacijos, energijos, informacinių technologijų ir ekonominių inovacijų studijų programose. Universitete įdiegta projektų valdymo edukacinė sistema, kuri ugdo studentus dirbti grupėse ir vystyti projektus kartu. Šis metodas yra naudojamas visose studijų programose.

  • Humanitarinių mokslų fakultetas (Faculty of Humanities);
  • Socialinių mokslų fakultetas (Faculty of Social Sciences);
  • Inžinerijos tiksliųjų mokslų fakultetas (Faculty of Engineering and sciences);
  • Medicinos fakultetas (Faculty of Medicine).

Olborgas (Aalborg) – nedidelis, bet kupinas pramogų miestelis. Nepaisant to, kad čia gyvena tik 122 tūkst. žmonių, miestelis gyvybingas tiek dieną, tiek ir naktį. Visoje Danijoje gerai žinoma, labai populiari Olborgo miestelio gatvė – Jomfru Ane Gade, kurioje pilna restoranų, barų ir klubų, vakarais čia vyksta diskotekos, ypač daug žmonių susirenka savaitgaliais. Be pramogų, Olborgas garsėja kultūriniais objektais ir gana profesionaliomis savo rankinio, futbolo bei ledo ritulio komandomis.

Norint nuvykti į Olborgą, patogiausia skristi į Kopenhagą ir iš ten – tiesiai į Olborgo oro uostą. Autobusu arba traukiniu iš Kopenhagos kelionė gali trukti apie 4 val.

Pačių studentų nuomone, universitete jaunimui yra daug papildomos veiklos, laisvalaikio pramogų. Olborgo miestas, kadaise buvęs industrinis, dabar yra kultūros centras. Čia gausu kultūros renginių, studentai gali lankytis koncertuose, linksmai leisti laiką kavinėse.

Pačiame universitete veikia studentų mėgstamas baras Friday Bar. Tai puiki vieta susitikti su savo kolegomis ar dėstytojais. Daug veiklos siūlo studentų organizacijos: jų iniciatyva organizuojamos kelionės, vandens transporto lenktynės, įvairūs teminiai vakarai ir daug kitų linksmų bei įdomių laisvalaikio pramogų.

Atsiliepimai apie studijas Danijoje