Karjeros stovykla

Stovykloje jaunuoliai:

  • Kartu su profesionaliu karjeros konsultantu atliks savo prigimčių analizę;
  • Sužinos, kokios profesijos, veiklos ir hobiai geriausiai išpildo sukauptą potencialą;
  • Susidarys karjeros veiksmų planą ir jo įgyvendinimo strategiją;
  • Išsikels asmeninius ir karjeros tikslus vadovaujantis savo prigimtimis bei intelektais;
  • Lavins projektinius ir kūrybinius įgūdžius;
  • Smagiai leis laiką su bendraamžiais;
  • Dalyvaus aktyviuose laisvalaikio užsiėmimuose;
Karjeros stovykla

Edukacinė bendrovė KALBA jau penkioliktus metus organizuoja smagias ir nepamirštamas tarptautines kalbines stovyklas Druskininkuose ir šiemet siūlo naujieną – tarptautinę Karjeros stovyklą „Pažink savo prigimtis“. Draugai, nuotykiai, juokas, žaidimai ir profesionalūs karjeros užsiėmimai – viskas kartu.

Šią vasarą leisk atostogas naudingai. Geriau pažink save ir sužinok, kaip išnaudoti savo potencialą sėkmingai karjerai bei įgyk visus sėkmei reikalingus įgūdžius.

Statistiškai jauni žmonės savo karjeros pasirinkimui skiria vos keletą valandų, o KALBA Karjeros stovyklos dalyviai įvairiems karjeros užsiėmimams skirs visą savaitę  – net 16 akademinių valandų.

Karjeros stovyklos Pažink savo prigimtis“ metodika paremta KALBA Multiple Natures autoriaus, edukologo, psichologo, keleto knygų autoriaus Steven Rudolph mokymo teorijomis.

Mokymo stovykloje pagrindas – praktiniai užsiėmimai ir diskusijos. Neformalaus ugdymo metodų pagalba, stovyklos dalyviai išbandys įvairius įtraukiančius praktinius užsiėmimus, kurie padės geriau pažinti save ir parodys, kaip nukreipti savo potencialą tinkama linkme.

Stovykloje puikiai suderintas dienos tvarkaraštis: pusę dienos vyksta aktyvūs, smagūs, lavinantys užsiėmimai kartu su „Cambridge Summer Super Camp“ stovyklos dalyviais kitą pusę dienos – įtraukiantys karjeros užsiėmimai, kuriuos ves ir atrasti atsakymus į visus klausimus padės sertifikuotas karjeros konsultantas – psichologas, taip pat turintis karjeros koučingo patirties.

Po karjeros užsiėmimų moksleiviai džiaugsis aktyviomis laisvalaikio pramogomis, kurių metu lavinami jų įvairūs gabumai, tai: sporto, šokių būreliai, meno ir medijų meno (media) akademijos, projektinė ir kūrybinė veikla. Kiekvienas moksleivis tikrai ras sau tinkamą ir mėgstamą užsiėmimą. Vakarais visi kartu rinksimės į linksmą vakaro šventę, kurioje vaidinsime, dainuosime, šoksime, dalyvausime linksmose estafetėse, išlikimo žaidynėse, protų mūšiuose, ieškosime naujų talentų, kursime TV šou bei rungsimės olimpiadoje.

  • Už stovyklą galima mokėti lizingu! Tik nuo 61 Eur/mėn. Dėl platesnės informacijos teiraukitės savo vadybininko!
  • Stovykla vyksta Druskininkuose, „Dainavos“ viešbutyje, Maironio g. 22.

14-19 m.
jaunuoliams

24/7
priežiūra

16
ak.val. užsiėmimų

395 €
1 sav. stovykloje

Stovyklos datos ir kainos

* Nuolaidos taikomos apmokant visą stovyklos kainą iš karto.

PaslaugaDataStatusasKaina
Paslauga I pamainaData2018 07 01 - 2018 07 06StatusasStovykla baigėsiKaina
395.00 
KlaustiKlausti
Paslauga II pamainaData2018 07 08 - 2018 07 13StatusasStovykla baigėsiKaina
395.00 
KlaustiKlausti

Apgyvendinimas ir maitinimas

Stovykla vyksta viešbutyje „Dainava“ – pačiame miesto centre, šalia Druskininkų vandens parko, netoli atnaujintų miesto gydyklų ir pramogų aikštės, tad šioje vietoje stovyklos dalyviai gali pabėgti nuo miesto šurmulio ir pušų apsuptyje mėgautis aktyviu poilsiu.

Maitinimas stovyklos dalyviams skiriamas keturis kartus per dieną, kuris užsakomas viešbučio „Dainava“ restorane. Stovyklautojų meniu derinamas atsižvelgiant į individualius poreikius (alergijas, vegetarišką mitybą ir pan.). Stovyklautojai gyvena dviejų, trijų ar keturių vietų kambariuose su patogumais.

Garantuojamas nuolatinis užimtumas ir priežiūra 24 valandas per parą.

 

Stovyklos vadovai

Stovyklose dirbantys grupių vadovai – lietuviai ir anglų kalba bendraujantys užsieniečiai, todėl stovyklautojai turi puikią galimybę lavinti anglų kalbos įgūdžius tiek pamokose, tiek ir bendraudami su stovyklos draugais ar komandų vadovais žaidimų bei įvairių veiklų metu.