Stovyklos užsienyje

  • Pasirinktos kalbos lavinimas pamokose ir imersijos būdu.
  • Naujos pažintys su moksleiviais iš viso pasaulio.
  • Pasirinkti sporto arba kūrybiniai būreliai.
  • Išvykos į lankytinas vietas ir muziejus.
  • Pažintis su nauja kultūra!

Vasara – puikus metas poilsiauti, susipažinti su naujais draugais, keliauti bei mokytis įvairių užsienio kalbų. Klausiate, kaip visa tai suderinti? Paprasta! Visa tai ir dar daugiau rasite vasaros kalbų stovyklose užsienyje. Kviečiame susipažinti su įvairiuose pasaulio kampeliuose vykstančiomis stovyklomis, jų programomis ir ypatumais.

Jei neradote dominančios stovyklos susisiekite. Svetainėje pateikiame ne visą katalogą, o tik populiariausias stovyklas užsienyje.

Anglų kalbos stovyklos

Stovyklos vyksta Anglijoje, JAV, Kanadoje bei Maltoje ir yra skirtos 1021 m. moksleiviams. Stovyklautojai galės pažinti pasirinktą šalį, jos kultūrą bei taip plėsti akiratį. Stovyklų metu organizuojamos įvairios išvykos, sporto ir meno būreliai. Stovyklų kaina nuo 1180 €.

Pasirinkite stovyklą

Prancūzų kalbos stovyklos

Stovyklos vyksta Prancūzijoje bei Kanadoje ir yra skirtos 1321 m. moksleiviams. Stovyklautojai galės pažinti pasirinktą šalį, jos kultūrą, ragauti įvairius patiekalus. Po pamokų stovyklautojų laukia sporto, meno būreliai, išvykos, smagūs žaidimai ir linksmi vakarai. Kaina – nuo 1230 €.

Pasirinkite stovyklą

Vokiečių kalbos stovyklos

Stovyklos vyksta Vokietijoje bei Austrijoje ir yra skirtos 1221 m. moksleiviams. Stovyklautojai po pamokų turės galimybę vykti į pažintines išvykas, pažinti Vokietijos kultūrą ir istorinius pastatus, lankyti įvairius būrelius. Stovyklų kaina nuo 1175 €.

Pasirinkite stovyklą

Italų kalbos stovyklos

Šios stovyklos vyksta be galo gražiuose Italijos kurortuose, smėlėtų paplūdimių, istorinių pastatų ir nuostabios gamtos apsuptyje. Jos skirtos 1421 m. moksleiviams. Stovyklų kaina nuo 1220 €.

Pasirinkite stovyklą

Ispanų kalbos stovyklos

Stovyklos vyksta Ispanijoje. Stovyklautojai galės pažinti Ispanijos kultūrą, ragauti nacionalinius patiekalus, šokti salsą, smagiai leisti laiką įvairiose išvykose ir sporto bei meno būreliuose. Skirtos 1221 m. moksleiviams. Kaina  nuo 1090 €.

Pasirinkite stovyklą

Kinų kalbos stovyklos

Stovykla vyksta Kinijoje, Pekine, ir yra skirta 1521 m. moksleiviams. Stovyklautojai galės mėgautis Rytų kultūros, jos istorinių vietų, objektų, muziejų ir kultūrai būdingų patiekalų pažinimu. Stovyklos kaina nuo 1500 USD.

Pasirinkite stovyklą