Home / Stovyklos moksleiviams / Vasaros stovykla Druskininkuose

Vasaros stovykla Druskininkuose „Cambridge Summer Super Camp“

Ši vasaros stovykla Druskininkuose metai iš metų traukia jaunuolius, kurie vertina gerą turinį:

 • Dalyvausime visos dienos ekskursijoje po Panemunės pilis: Raudondvario, Panemunės, Raudonės, Seredžiaus piliakalnį.
 • Anglų kalbos mokysimės su kvalifikuotais dėstytojais.
 • Lavinsime kūrybinius įgūdžius, mokysimės dirbti grupėje ir kurti projektus.
 • Smagiai leisime laiką su naujais draugais iš Lietuvos ir užsienio
 • Dalyvausime baidarių žygyje ir gausybėje įvairių laisvalaikio veiklų.
Vasaros stovykla Druskininkuose

Jau penkioliktus metus organizuojame smagias ir nepamirštamas tarptautines anglų kalbos vasaros stovyklas Druskininkuose. Draugai, nuotykiai, juokas, žaidimai ir anglų kalba – viskas viename. Ar gali patikėti?

Leisk vasaros atostogas su KALBA ir tobulėk kalbinėje stovykloje „Cambridge Summer Super Campbei šiais metais pirmą kartą organizuojamoje karjeros stovykloje „Pažink savo prigimtis”.

Kalbinė stovykla „Cambridge Summer Super Camp“  tai vienos arba dviejų savaičių trukmės kalbinė stovykla su nakvyne, kurioje puikiai suderintas stovyklos dienos tvarkaraštis: pusę dienos vyksta aktyvūs, smagūs, lavinantys užsiėmimai, kitą pusę dienos – anglų kalbos užsiėmimai su kvalifikuotais dėstytojais. Į stovyklą atvyksta vaikų iš kaimyninių šalių, tai leidžia stovykloje sukurti smagią tarptautinę atmosferą.

Šių metų naujiena – anglų kalbos įgūdžiai lavinami remiantis tarptautinių Cambridge egzaminų gairėmis, tuo pačiu metu supažindinant vaikus su jų anglų kalbos lygį atitinkančiu tarptautiniu egzaminu. Užsiėmimų metu diskutuojama įvairiomis vaikams ir paaugliams aktualiomis temomis, o praktinės užduotys ne tik plės žodyną, lavins kalbėjimo ir klausymo įgūdžius, bet ir ugdys bendruosius socialinius ir komunikacinius įgūdžius.

Po anglų kalbos pamokų moksleiviai džiaugsis aktyviais laisvalaikio užsiėmimais, kurių metu lavinami jų įvairūs gabumai, tai: sporto, šokių būreliai, meno ir medijų meno (media) akademijos, projektinė ir kūrybinė veikla. Kiekvienas moksleivis tikrai ras sau tinkamą ir mėgstamą užsiėmimą. Vakarais visi kartu rinksimės į linksmą vakaro šventę, kurioje vaidinsime, dainuosime, šoksime, dalyvausime linksmose estafetėse, išlikimo žaidynėse, protų mūšiuose, ieškosime naujų talentų, kursime TV šou bei rungsimės olimpiadoje.

 • Už stovyklą galima mokėti lizingu! Tik nuo 61 Eur/mėn. Dėl platesnės informacijos teiraukitės savo vadybininko!
 • Stovykla vyksta Druskininkuose, „Dainavos“ viešbutyje, Maironio g. 22.

8–17 m.
jaunuoliams

24/7
priežiūra

40/16
ak. val. pamokų

660 €
2 sav. stovykloje

Stovyklos datos ir kainos

PaslaugaDataStatusasTipasKaina
Paslauga I pamaina (12 n./13 d.)Data2019.06.30 - 2019.07.12StatusasGrupė renkamaTipasSu nakvyneKaina
695.00 
KlaustiKlausti
Paslauga I pamaina (13 d.)Data2019.06.30 - 2019.07.12StatusasGrupė renkamaTipasBe nakvynėsKaina
550.00 
KlaustiKlausti
Paslauga II pamaina (6 n./7 d.)Data2019.07.14 - 2019.07.20StatusasGrupė renkamaTipasSu nakvyneKaina
405.00 
KlaustiKlausti
Paslauga II pamaina (7 d.)Data2019.07.14 - 2019.07.20StatusasGrupė renkamaTipasBe nakvynėsKaina
350.00 
KlaustiKlausti
Paslauga III pamaina (12 n./13 d.)Data2019.07.21 - 2019.08.02StatusasGrupė renkamaTipasSu nakvyneKaina
695.00 
KlaustiKlausti
Paslauga III pamaina (13 d.)Data2019.07.21 - 2019.08.02StatusasGrupė renkamaTipasBe nakvynėsKaina
550.00 
KlaustiKlausti

Kodėl verta rinktis šią stovyklą?

 • Stovykloje „Cambridge Summer Super Camp“ vyksta dinamiški ir interaktyvūs anglų kalbos užsiėmimai pritaikyti stovyklautojų amžiaus grupei.
 • Užsiėmimų metu diskutuojama įvairiomis vaikams ir paaugliams aktualiomis temomis.
 • Stovykloje ugdomi socialiniai ir komunikaciniai įgūdžiai: bendravimas, nuomonės reiškimas, komandinis darbas ir tolerancija.
 • Popamokinę veiklą sudaro aktyvūs laisvalaikio užsiėmimai ir ekskursijos.
 • Į stovyklą atvyksta vaikai iš Lietuvos ir užsienio šalių.
 • Stovykloje didžiąją laiko dalį kalbame tik angliškai!
 • Stovykloje dirba tik kvalifikuoti anglų kalbos mokytojai bei stovyklos vadovai iš Lietuvos ir užsienio šalių.

Amžiaus grupės

8–14 m. (junior) ir 15–17 m. (senior). Stovyklautojai į grupes skirstomi atsižvelgiant ne tik į amžių, bet ir į kalbos mokėjimo lygį. Maksimalus grupės dydis 12–16 vaikų.

Apgyvendinimas ir maitinimas

Stovykla vyksta viešbutyje „Dainava“ – pačiame miesto centre, šalia Druskininkų vandens parko, netoli atnaujintų miesto gydyklų ir pramogų aikštės, tad šioje vietoje stovyklos dalyviai gali pabėgti nuo miesto šurmulio ir pušų apsuptyje mėgautis aktyviu poilsiu.

Maitinimas stovyklos dalyviams skiriamas keturis kartus per dieną, kuris užsakomas viešbučio „Dainava“ restorane. Stovyklautojų meniu derinamas atsižvelgiant į individualius poreikius (alergijas, vegetarišką mitybą ir pan.). Stovyklautojai gyvena dviejų, trijų ar keturių vietų kambariuose su visais patogumais.

Garantuojamas nuolatinis užimtumas ir priežiūra 24 val. per parą.

Stovyklos vadovai

Stovyklose dirbantys grupių vadovai – lietuviai ir anglų kalba bendraujantys užsieniečiai, todėl stovyklautojai turi puikią galimybę lavinti anglų kalbos įgūdžius tiek pamokose, tiek bendraudami su stovyklos draugais ar komandų vadovais žaidimų bei įvairių veiklų metu.

Stovyklos galerija

2017 programa atsisiųsti

vasaros stovykla Druskininkuose

Atsiliepimai apie stovyklą

Eglė stovykloje Druskininkuose buvo jau antrą kartą. Pastebėjau, kad po šių metų stovyklos dukra grįžo labiau patobulinusi anglų kalbos žinias nei pernai. Ypač pagerėjo kalbėjimo ir rašymo įgūdžiai. Ačiū grupės vadovei Dianai ir kitiems, kad nepasidavė dukros verkšlenimams ir apgyvendino kartu su kitos tautybės mergaitėmis. Galimybė susikalbėti jokia kita kalba kaip tik anglų, išėjo tik į naudą. Čia mano, mamos, nuomonė. Mano mergaitė taip pat grįžo patenkinta viskuo: anglų kalbos pamokomis, laisvalaikio užsiėmimais ir gyvenimo sąlygomis bei maistu. Labai dėkoju visiems vadovams už kokybišką darbą, vaikų saugumą.

Eglės mama Rasa

Susitiko ir susipažino su labai  šauniais vaikais ir turi naujų draugų: su jais jau matėsi pajūryje ir tikiu, kad bendraus ateityje.

Adomo mama Sigita

Atsiliepimai tik geri:) Ačiū už visus įspūdžius!

Viliaus mama Vilma

Kristupas stovykloje jautėsi gerai: puikus kambariokas Marius, su kuriuo ir po stovyklos buvo susitikęs, išradingi ir iniciatyvūs vadovai, puiki programa po pamokų. Viskas apgalvota ir padaryta taip, kad vaikai jaustųsi gerai ir norėtų kitais metais sugrįžti 🙂 Aišku, norėjosi ir akademinių rezultatų, tačiau šiam kartui esu patenkinta tuo, jog Kristupo turėta baimė dėl anglų kalbos stovyklos yra įveikta, ir kad jis nori grįžti į šią stovyklą ir kitais metais 🙂

Kristupo mama Jurgita