Stovyklos moksleiviams

Kviečiame vasarą praleisti ne tik smagiai, bet ir naudingai. Mažiausiuosius kviečiame į dienos stovyklas, kurios vyksta mūsų filialuose, jaunuoliams esame parengę šusnį įdomių veiklų vasaros stovykloje Druskininkuose „Cambridge Summer Super Camp“ arba aibę saviugdos užduočių karjeros stovykloje. 

Vasarą tobulėkime kartu!

Siūlome daugybę įvairių kalbų stovyklų tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje. Manome, kad kiekvienas vaikas atras tinkamiausią kalbų stovyklą, kuri labiausiai atitiks jo galimybes ir polinkius bei padės juos plėtoti. Turbūt kiekvienas norėtume, kad vaiko atostogos būtų ne tik saugios, linksmos, bet ir turiningos, kad jis susirastų naujų draugų, įgytų naujų patirčių, įgūdžių, reikiamų žinių ir lavintų asmenybę. Visa tai rasite bendrovės „KALBA“ organizuojamose kalbų stovyklose vaikams ir paaugliams.

Vasaros dienos stovyklos vaikams

Mūsų stovykloje moksleiviai žaisdami ir kurdami mokysis anglų kalbos, dalyvaus linksmoje kūrybinėje ir pažintinėje veikloje. Stovykla skirta 6–12 metų vaikams, ji vyksta visą vasarą septyniuose Lietuvos miestuose.

Karjeros stovykla

Stovykloje moksleiviai su profesionaliu karjeros konsultantu išsiaiškins, kokios profesijos jiems tinkamiausios, pasirengs karjeros planą ir lavins projektinius bei kūrybinius įgūdžius. Stovykla skirta 14–19 metų jaunuoliams, ji vyksta liepos mėnesį Druskininkuose.

Anglų kalbos stovykla Druskininkuose

Smagi dviejų savaičių trukmės anglų kalbos stovykla, skirta 8–17 metų moksleiviams, kurie nori pagilinti savo anglų kalbos žinias ir susipažinti su naujais draugais iš viso pasaulio. Stovykla vyksta birželio ir liepos mėnesiais.

Kalbinės stovyklos užsienyje

Kalbų stovyklos užsienyje – tai puiki galimybė 12–21 metų jaunuoliams tobulinti pasirinktą užsienio kalbą, pažinti naują šalį, jos kultūrą ir puikiai praleisti laiką su bendraamžiais iš viso pasaulio. Stovyklos skirtos besimokantiems anglų, prancūzų,vokiečių, ispanų, italų ir kinų kalbų.

Rudens dienos stovyklos vaikams

Organizuojame rudens dienos stovyklas, kurios vyksta per rudens atostogas pradinukams. Čia mažieji pailsės, papramogaus, ras naujų draugų ir susipažins su naujomis kalbomis. Stovykla skirta 6–12 metų vaikams ir vyksta didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Žiemos dienos stovyklos vaikams

Edukacinės dienos stovyklos per žiemos atostogas, kuriose ketiname pramogauti, ilsėtis, pažinti pasaulį bei įvairiausias užsienio kalbas. Čia lavinsime kūrybinį mąstymą ir meninius gebėjimus. Stovykla skirta 6–12 metų vaikams ir vyksta didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Pavasario dienos stovyklos vaikams

Velykų atostogas praleiskite naudingai edukacinėse dienos stovyklose: jose apstu interaktyvių veiklų, ugdančių kūrybiškumą. Taip pat stovykloje per pasaulio pažinimo temas mokysimės įvairiausių užsienio kalbų. Stovykla skirta 6–12 metų vaikams ir vyksta Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.