„KALBA“ Šiauliuose

Šiaulių filialas įsikūręs miesto centre, moderniame verslo centre, šalia autobusų stoties ir prekybos centro, todėl Jums bus paprasta ir saugu privažiuoti tiek automobiliu, tiek visuomeniniu transportu. Draugiški ir besišypsantys konsultantai suteiks jums visą reikalingą informaciją apie kalbų kursus, studijas užsienyje, papildomą mokymą ir vasaros stovyklas bei pasiūlys profesionalius sprendimus.

KalbaLt Šiauliuose

Mūsų kontaktai:

Tilžės g. 124, LT-77160, Šiauliai
Tel. (8 41) 52 44 44,
Mob. tel. (8 620) 22 014,
El. paštas: siauliai@kalba.lt

Darbo laikas:
I–V: 9.00–18.00

Žemėlapis

Šiauliuose teikiame šias paslaugas

Kalbų kursai

Kalbų kursai Šiauliuose

Šiauliuose turime platų kalbų kursų pasirinkimą tiek suaugusiems, tiek moksleiviams. Suaugusiems siūlome intensyvius, bendrinės ir šnekamosios kalbos arba darbo kalbos kursus. Moksleiviams – anglų kalbos klubus Club Discover English ir Club Explore English, bei kitų kalbų kursus grupėse. Tiek suaugusieji, tiek moksleiviai gali rinktis mokytis grupėse, mini grupėse arba individualiai.

Studijos Užsienyje

Studijos užsienyje

NEMOKAMAI konsultuojame dėl studijų Anglijoje, Danijoje ir Olandijoje. Atsakome į visus jūsų klausimus, padedame pasirinkti tinkamą specialybę. Į konsultacijas galima ateiti su draugais ar tėvais. Taip pat organizuojame parodą  „Išsilavinimas ir karjera“, kviečiame į seminarus su universitetų atstovais ir vykstame į mokyklas pristatyti studijų užsienyje galimybių.

Kalbų stovyklos

Kalbinės stovyklos

Turime platų edukacinių stovyklų pasirinkimą. Patiems mažiausiems siūlome anglų kalbos dienos stovyklas vykstančias birželio–rugpjūčio mėnesiais ir gruodį. Birželį ir liepą kviečiame paauglius į stovyklą Druskininkuose, kurioje apstu įdomių veiklų. Trokštantiems nuotykių rekomenduojame įvairių kalbų grupines ir individualias stovyklas užsienyje.

Korepetavimas ir projektai

„KALBA“ padeda pagerinti akademinius pasiekimus: siūlome korepetitorių paslaugas bei pasiruošimą egzaminams tiek grupėse, tiek individualiai. Taip pat vedame užsienio kalbų pamokėles darželiuose ir mokyklose.

IELTS, CAE, TOEFL

Tarptautiniai egzaminai

„KALBA“ – oficialus Cambridge egzaminų centras. Ruošiame CAE, IELTS, TOEFL ir kitiems egzaminams grupėse ir individualiai. Pas mus galite laikyti tarptautinius egzaminus ir atlikti valstybės tarnautojo kalbos lygio nustatymo testus.

Karjeros centras

Karjeros testai ir konsultacijos

Jau startavo Karjeros Centras, kuriame siūlome platų karjeros testų pasirinkimą, padedame rasti tinkamą universitetą bei konsultuojame dėl jums labiausiai tinkamo karjeros kelio.

Kilo klausimų? Susisiekite!

Diana Veblauskienė

Šiaulių filialo vadovė
kalbų kursai įmonėms, mokykloms ir darželiams
+370 620 22014
siauliai@kalba.lt

Rimantė Timinskienė

Pardavimo vadybininkė
kalbų kursai, stovyklos
+370 610 11009
projektai@kalba.lt

Neida Nekrašė

Studijų užsienyje koordinatorė
studijos užsienyje
+370 616 34332
neida@kalba.lt