Seminarai mokytojams

Gerbiami edukatoriai, kviečiame Jus ir aukštesniųjų klasių moksleivius į  tarptautinę aukštojo ir vidurinio mokslo bei karjeros parodą. Čia Jūsų laukia karjeros ir koučingo specialistų seminarai, paskaitos ir dovanos. Paroda ir visos paskaitos bei renginiai joje – nemokami.

Programa mokytojams Kaune ir Vilniuje

Pranešėjas:

Renginio svečias – Lietuvos Respublikos švietimo ministerijos atstovas.

Aprašymas:

Sveikinimo žodis!

Pranešėjas:

Gintarė Alaburdaitė – leidyklos „Šviesa“ skaitmeninių produktų vadovė.

Aprašymas:

Vienas didžiausių šiuolaikinio švietimo iššūkių – parengti vaikus ateities profesijoms, kurios šiandien dar net neegzistuoja. Greitai besikeičiančiame socialiniame kontekste ryškėja svarbiausi įgūdžiai, kurių  profesinėje veikloje prireiks po 10–20 metų. Pranešimo metu sužinosite apie Švietime vykstančius pokyčius, kaip technologijos padeda ir kodėl jų reikia ugdant šiuolaikinius mokinius.

Aprašymas:

Kavos pertraukėlė skirta edukatoriams.

Pranešėjas:

Miglė Ogorodnikovienė – Atea Manager for the Baltics Oxford University Press.

Aprašymas:

Šio pranešimo metu apžvelgsime iššūkius, su kuriais susiduria mokytojai dirbdami su “Google” karta. Aptarsime naujausias Oxford University Press mokymo tendencijas ir priemones.

Pranešėjai:

Paulius Jakuitis – KALBA studijų užsienyje vadovas.

Jūratė Mateikaitė – KALBA kursų ir egzaminų vadovė.

Aprašymas:

Koks pranešimo tikslas?

Paprastai ir aiškiai pristatyti studijų užsienyje ypatumus, procesą ir moksleivių galimybes. Taip pat aptarti kokiems egzaminams moksleiviai turėtų ruošti.

Tegu mokytojas nesijaučia mažiau žinantis apie studijas užsienyje nei moksleivis!

Pranešėjai:

Paulius Ratė – profesionalus koučingo specialistas (ICF PCC), Erickson Coaching International treneris, konsultacinės įmonės UAB „Profesionalų aljansas“ partneris.

Aprašymas:

Pranešime „Ateities mokytojas – efektyvaus mąstymo ugdytojas“ trumpai pažvelgsime į žmogiškojo mąstymo evoliuciją ir patyrinėsime, koks mąstymas leis susikurti pilnavertišką gyvenimą ateinančiais dešimtmečiais. Paliesime šias (ir kitas) svarbias temas:

  •       Žmogiškasis protas – vizualus protas. Kaip sužadinti ir paskatinti vizualųjį mąstymą?
  •       Koks mąstymas buvo efektyvus praeityje, o koks – bus ateityje. Kaip ugdyti Ateities mąstymą?
  •       Efektyvaus mąstymo pavyzdžiai: Susitelkimo į sprendimus principas ir Pilnatvės kvadrantas.

Pranešėjai:

Rytis Jurkėnas – profesionalus karjeros konsultantas, sertifikuotas „Morrisby“ organizacijos  specialistas, edukacinių bendrovių grupės „KALBA“ kūrėjas

Aprašymas:

Mokytojai yra vieni iš svarbiausių jauno žmogaus kaip asmenybės formuotojų, tad nuoširdžiai vertiname Jūsų indėlį į jauno žmogaus ateitį. Šios prezentacijos metu pasidalinsime patirtimi ir įžvalgomis kada jaunuoliams pradėti galvoti apie profesinio kelio pasirinkimą. Atskleisime šio proceso svarbą ir ypatumus.

 

*dovanos ir pаžymėjimai KARJEROS UGDYMO programos dalyviams.