Pasiruošimas penktai klasei

  • Ketvirtos klasės matematikos, gimtosios kalbos, anglų kalbos ir pasaulio pažinimo dalykų turinio kartojimas.
  • Supažindinimas su penktos klasės mokymo programos turiniu.
  • Testų, loginių uždavinių ir egzamino užduočių atlikimas per numatytą laiką.
  • Projektinė, visus mokomuosius dalykus integruojanti veikla, kuri leis praktiškai pritaikyti žinias konkrečioje situacijoje.

Kviečiame 4 klasės moksleivius, norinčius mokytis gimnazijoje nuo 5 klasės, ruoštis stojamajam egzaminui kartu su profesionaliais „KALBA“ korepetitoriais.

Pasiruošimo egzaminams kursų metu vaikučiai mokosi kryptingai ir nuosekliai visus mokslo metus. Žingsnis po žingsnio jie stiprina visų keturių mokomųjų dalykų žinias bei įgūdžius: lietuvių ir anglų kalbų, matematikos ir pasaulio pažinimo.

Įdomių pamokėlių metu akcentuojamas užduočių atlikimas per numatytą laiką, tad taip vaikai įgyja egzamino laikymo metu būtinų įgūdžių: jie bus susipažinę su egzamino laikymo tvarka, mokės susidoroti su stresu ir pasitikėti savimi tikrojo testo ar egzamino metu.

Programoje naudojamos užduotys ir veiklos yra įdomios ir keliančios iššūkių – taip skatinama vaikų motyvacija mokytis ir formuojama pozityvi mokymosi patirtis.

Mokydamiesi nuosekliai visus mokslo metus, vaikai ne tik stiprina savo akademinius rezultatus, įgyja daugiau žinių, bet ir įgyja didesnį pasitikėjimą savo jėgomis, išmoksta argumentuotai apginti savo nuomonę. Šios žinios ir įgūdžiai atsispindės jų pasiekimų rezultatuose mokykloje, leis tinkamai išlaikyti gimnazijos egzaminus bei leis jaustis užtikrinčiau pokalbio stojant į gimnaziją metu.

Užsiėmimai vyksta Kaune, Vytauto pr. 32

PaslaugaLygisPamokų laikaiPamokų laikaiPerkamų pamokų kiekisPerkamų pamokų kiekisKaina
Paslauga Pasiruošimas gimnazijaiLygisPamokų laikaiPamokų laikaiV 14:30 - 18:00Perkamų pamokų kiekisPerkamų pamokų kiekis4 pamokosKaina
120.00 
Klausti
Paslauga Pasiruošimas gimnazijaiLygisPamokų laikaiPamokų laikaiVI 12:45 - 16:15Perkamų pamokų kiekisPerkamų pamokų kiekis4 pamokosKaina
120.00 
Klausti
Paslauga Pasiruošimas gimnazijaiPamokų laikaiV 14:30 - 18:00Kaina
120.00 
Klausti
Paslauga Pasiruošimas gimnazijaiPamokų laikaiVI 12:45 - 16:15Kaina
120.00 
Klausti